Skocz do zawartości

Czytnik linii papilarnych podczas ładowania, słuchawki, tylny aparat. Yanosik, Facebook, Millenium bank


sieradz628

Rekomendowane odpowiedzi

Mam miui global 8.1. Borykam się z drobnym mankamentem. Mianowicie podczas ładowania z gniazdka czytnik nie działa poprawnie. Muszę naprawdę mocno przycisnąć palec by telefon kapnął się że trzymam palec na czytniku. Co i tak daje mi to 50/50 że telefon poprawnie rozpozna odcisk i odblokuje telefon. Problem związany jest raczej z napięciem, ponieważ podczas ładowania z power banka wszystko jest ok.

Czy u Was jest podobnie? 

P.S.

Zauważyłem też problem z słuchawkami. Czasem bardzo słabo mnie słychać z mikrofonu słuchawek, nie ważne jakich używam i czy rozmawiam GSM, fb, Skype.

Dodatkowym mankamentem jest jeszcze aparat. Strasznie słaba jakość dużo szumów. Zdjęcia są nie ostre, rozmazane, słabe odwzorowanie kolorów.

 

Ponad to zauważyłem jeszcze że aplikacje takie jak Millenium bank czy Yanosik mają problem. Mianowicie Millenium nie zawsze wysyła mi powiadomienia push o zmianie na rachunku. Raz dostanę komunikat a raz nie. Co do Yanosika to kiedy minimalizuje aplikacje to działa ona jako pływający widgety ale tylko jakieś 10-15s. Potem jakby wisi na tym komunikacie. Kiedy otworzę aplikacje i znów ją minimalizuje sytuacja się powtarza, więc chyba problem z odświeżaniem. Obie aplikacje są dodane do autostartu. Powiadomienia fb też czasem dostaje z opóźnieniem np 20 wiadomości na raz. Tak jakby telefon hibernowal. 

 

Jakieś pomysły?

Edytowane przez sieradz628
Update
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, sieradz628 napisał:

Jakieś podpowiedzi? Czy u Was poprawnie działa?

Wrzucić zrzut ekranu z informacji o telefonie wersja miui lub przepisz całość.( global stable itd.)

Teraz jestem na global dev czujnik szybki jak diabli na miui global stable też dział podczas ładowania.

Słuchawki to u większości występuję problemu mikrofonem.u mnie śmiga bez problemu

Aparat ściągnij open camera z Google Play i zobacz czy się poprawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.01.2017 o 22:38, sieradz628 napisał:

Mikrofon mi mocno przeszkadza. Dużo rozmawiam przez twoim właśnie na słuchawkach. A co do czujnika to wariuje tylko podczas ładowania, więc chyba chodzi o napięcie :-(

Co do napięcia ściągnij ampere z Google Play i podaj ile ci wychodzi porównamy.

Powiem tak spróbuj przejść na global dev z pliku zip przy okazji telefon się się wykasuje.

Powiadomieniami powinno się ustabilizować ja problemu nie mam.Z słuchawkami (mikrofon)na global dev zapytaj się na dyskusji ogólnej bo to dziwne że mi wszystkie działają bez problemu od początku.

Aparat na global dev jak narazie to tragedia więc czeba używać zewnętrzny Aplikacji do zdjęć.

Dnia 18.01.2017 o 22:38, sieradz628 napisał:

Mikrofon mi mocno przeszkadza. Dużo rozmawiam przez twoim właśnie na słuchawkach. A co do czujnika to wariuje tylko podczas ładowania, więc chyba chodzi o napięcie :-(

Co do napięcia ściągnij ampere z Google Play i podaj ile ci wychodzi porównamy.

Powiem tak spróbuj przejść na global dev z pliku zip przy okazji telefon się się wykasuje.

Powiadomieniami powinno się ustabilizować ja problemu nie mam.Z słuchawkami (mikrofon)na global dev zapytaj się na dyskusji ogólnej bo to dziwne że mi wszystkie działają bez problemu od początku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Długo testowałem różne ustawienia. Chyba google launcher mi troche mieszał w stabilności i dostępności pewnych usług. Co jest bardzo dziwne, po zmianie launchera na domyślny nie widzę dużych popraw, wręcz "żodnych". No minimalnie..., miiiniiimaaalnie jest lepiej. Nie chcę zmieniać ROMu, z doświadczenia wiem że cieżko ugrać coś po zmianie systemu, możliwe że się tu mylę, ale zawsze bebechy i tak zostają te same. Też strata gwarancji robi swoje i nie wiem czy gra warta jest świeczki. Ponad to czekam na nowe miui. Co do ampere to wszystko "narmalnie". Nie widzę jakiś anomalii. Te moje "mankamenty" strasznie denerwują :-P

Edytowane przez sieradz628
Literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...