Grossus

Powiadomienie w wyszukiwaniu glosowym

Recommended Posts

Witam, jestem bardzo świeżym posiadaczem telefonu z androidem i nie wszystko jeszcze ogarniam. Mam taki mały w sumie problem czy też raczej niedogodność,

którą chciałbym zmodyfikować.  Chodzi o to, że jest te wyszukiwanie głosowe jako aplikacja od Google i co jakiś czas pojawia się przy ikonie taka mała jedynka informująca o czymś. Nie mam pojęcia o czym to mnie ma niby i formować,  ale bardziej denerwuje. Jak to wyłączyć nie wyłączając innych funkcji czy też aplikacji?

• Like 1

W którym miejscu to będzie? Ustawienia>Zainstalowane aplikacje nie ma wyszukiwania głosowego.

Szczerze to dokładnie nie wiem. Na globalu bodajże miałem to normalnie w aplikacjach w sklepie google - można tam było jedynie odinstalować aktualizację i wtedy aplikacja chyba się wyłączała. Na xiaomi.eu w ogóle tego nie mam zainstalowanego

12 minut temu, tasiek napisał:

W sklepie też nie znalazłem tego. :-)

Bo chyba chodzi ci nie o aplikację, bo coś takiego występuje jako program i ma własną ikonę "Wyszukiwanie głosowe googla", tylko o cyferkę przy ustawieniach googla, lub goole now, albo wykrywanie "ok google". Trzeba pogrzebać w ustawieniach googla i tam szukać rozwiązania, ale to jest zrobione wyjątkowo nieintuicyjnie.

16 minut temu, manekman25 napisał:

Wyszukiwania głosowego nie ma w aplikacjach. 

Jest w ustawieniach aplikacji Google, od pewnego czasu nie jest oddzielną aplikacją.

Zainstaluj aplikację Google i powinno działać, korzystam z tego do słuchawki Bluetooth przy wybieraniu kontaktu z listy kontaktów. 

Mi4c

Screenshot_2017-07-01-17-18-14-319_com.android.vending.png

Guest
This topic is now closed to further replies.