RexHunt

Problem z Xiaomi bluetooth speaker v1

Recommended Posts

Mam taki dziwaczny problem z nowo kupionym głośnikiem Xiaomi bluetooth 4.0 speaker v1 (ten czarny z "diamentowymi" kształtami). Otóż wczoraj przy pierwszym włączeniu głośnik połączył się z moim Redmi 3S i grał od najcichszego poziomu no najgłośniejszego używając przycisków z boku telefonu bez jakiegokolwiek problemu. Dziś głośnik gra od najgłośniejszego poziomu, a gdy zmniejszam poziom, który to sygnalizuje pasek głośności na telefonie, to dochodzi gdzieś przed pierwszą połowę, i kolejny klik po przekroczeniu tego poziomu głośnik gra na CAŁY regulator aż do kompletnego ściszenia gdy pasek dochodzi do lewej strony. Czego to może być problem? Mam global 8.1.1.0 czyli chyba najnowszą nakładkę.

Dnia 25.12.2016 o 16:54, RexHunt napisał:

Mam taki dziwaczny problem z nowo kupionym głośnikiem Xiaomi bluetooth 4.0 speaker v1 (ten czarny z "diamentowymi" kształtami)....

Mam podobny problem od nowości, a zobrazuje go tak:

Screenshot_2017-01-26-18-02-59-029_com.android.settings.png

obojętnie czym bym nie zwiększał głośności ile razy bym nie parował głośnik działa podobnie jak u kolegi "RexHunt".

Na telefonie żony [redmi 3] i córki [redmi 3 pro] po dodaniu wszytko działa prawidłowo.

Posiadam również głośnik \JBL Go\ po sparowaniu ze swoim [redmi 4 prime] działa jak książka pisze a speaker xiaomi  :-(

xiaomi.jpg

Redmi 4 prime

MIUI 8.2 by xiaomi.eu 7.1.19 (rozwojowa)

Android 6.0.1 MMB29M

Wszystko wgrane "poradnikowo" bez problemów.

Restart nie daje żadnego efektu, kasowanie danych aplikacji związanych z bluetooth również, test bluetooth OK.

help ;-)

Edited by romi_1984

1 godzinę temu, romi_1984 napisał:

Posiadam również głośnik \JBL Go\ po sparowaniu ze swoim redmi 4 prime działa jak książka pisze a speaker xiaomi >>ni.ku.da

To jakaś dziwna nie kompatybilność między tym głośnikiem a twoim telefonem i nie wiadomo co z tym zrobić.

A tak na marginesie to co twoim zdaniem lepiej gra, JBL Go, czy to Xiaomi? JBL-a mam i nie wiem czy jest sens kupowania tego Xiaomi (mam Redmi 3 i 3s to z tymi powinien działać prawidłowo).

18 godzin temu, FromWP napisał:

co twoim zdaniem lepiej gra, JBL Go, czy to Xiaomi?

Moim zdaniem wygrywa JBL GO, pomimo tego że jest prawie o połowę mniejszy wydaje się grać głośniej i dźwięk jest bardziej soczysty, długo ich nie testowałem więc nie wiem do końca jak z baterią.

(mam Redmi 3 i 3s to z tymi powinien działać prawidłowo).

Dokładnie tak jak mówisz, powinien! ale nie zawsze tak jest.

Dnia 25.12.2016 o 16:54, RexHunt napisał:

z moim Redmi 3S... Czego to może być problem?

nie wiadomo co z tym zrobić.

Zgadzam się z Tobą w 100% ale w dalszym ciągu problem jest nie rozwiązany :-( 

Edited by romi_1984

Witam dzisiaj na nowo zainstalowałem najnowszego czyściutkiego xiaomi.eu później Global głośnik na każdym sofcie działał tak samo czyli źle... Panie i Panowie jakieś pomysły?

XIAOMI CUBE oddałem do sprzedawcy, po czym firma zwróciła pieniądze ale problem z głośnością jest nadal zagadką...

Drugi raz nie ryzykuje kupuje głośnik innej firmy.

Pozdrawiam jak dla mnie temat nie rozwiązany ale do zamknięcia.

Edited by romi_1984

Jesienią pobawiłem się we wgranie na Redmi 3S MIUI Polska, akurat to pomogło. Po zakupie Redmi 5 nie mam żadnego problemu z tym głośnikiem.

Guest
This topic is now closed to further replies.