Skocz do zawartości

Redmi 3 Pro nie włącza się, przegrzanie?


Axyss

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Rano, po odłączeniu mojego Redmi 3 Pro od ładowarki, zauważyłem, że jest gorący i wyłączony/ Nie mogę go uruchomić przyciskiem power, po ponownym podłączeniu do ładowarki na telefonie nie świeci się żadna dioda, nie mogę wejść w recovery mode. Telefon nie miał wgrywanych żadnych softów, wersja MiUI jest aktualizowana co tydzień, ostatnio 2 dni temu. Telefon nie był podłączony do ładowarki zbyt długo, maksymalnie 3 godziny. Czy jest jeszcze jakakolwiek możliwość, żeby telefon się uruchomił, czy bateria się przegrzała i potrzebna jest wymiana? Z góry dziękuję za jakąkolwiek pomoc

Edytowane przez Axyss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Axyss napisał:

Trzymałem przez ponad 15 minut, niestety nie zadziałało.

fastboot tryb i wgraj nowego rooma przez miflash. Też tak miałem. Nic nie chciało sie uruchomić, a try fastboot nie miał nawet tego swojego obrazka, tylko podświetlanie wyświetlacza lekko świeciło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabelek robi się w parę minut, ale trzeba jakiś poświęcić. Wszystko polega na rozcięciu kabla USB i złączeniu ze sobą czarnego z zielonym, lub białego z zielonym. U mnie zadziałał biały z zielonym, chociaż czytałem, że większości działa czarny z zielonym, może to też zależy od kabla. Potem podłączamy kabel do telefonu i do komputera, telefon powinien przejść w tryb download, zmieniamy na normalny kabel, sprawdzamy w MiFlash czy go wykrył i można wgrywać system. Jak to też nic nie da, to ostatnią deską ratunku będzie chyba podpięcie go do ładowarki mimo tego że był ładowany i pozostawienie go na dłuższy czas, jeśli i to nie pomoże wtedy już chyba niestety serwis lub nowy telefon.

Edytowane przez Pepso94
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...