Sign in to follow this  
wojtekmarchewka

Życzenia Świąteczne :)

Recommended Posts

Zdrowych, spokojnych oraz radosnych świąt Bożego Narodzenia :) Szczęśliwego  Nowego Roku :) Pociechy z naszych Xiaomi,  dla wszystkich obecnych jak i przyszłych użytkowników :D

1c3VMXV.jpg

• Like 3

Bardzo dziękuję, również życzę wam wesołych i spokojnych świąt. Niech wesoły Mituś będzie z wami! :D

• Like 4

Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Bożego Narodzenia dla posiadaczy xiaominków Zdrowych i rodzinnych świąt. I specjalne życzenia dla ekipy prowadzącej. Byle tak dalej panowie , dzięki za świetną robotę i jeszcze raz zdrowych i pogodnych Świąt.

Wysłane z mojego MI NOTE LTE przy użyciu Tapatalka

• Like 1
  • Thanks 1

Do Świąt jeszcze 3 dni, ale już teraz - bo prawdopodobnie nie będę miał czasu uczynić tego w samą Wigilię - złożę życzenia ;)

Wszystkiego najlepszego dla wszystkich forumowiczów oraz posiadaczy Xiaomi, szczególnie dla całej ekipy MIUIPolska, zarówno moderatorów, jak i tworzących ROMy Xiaomi.eu, aby kompilacje Wam zawsze wychodziły pomyślnie, by było jak najmniej bugów i okazji do zmartwień, żeby postów do przenoszenia i rozdawania ostrzeżeń było możliwie jak najmniej... i spokoju oraz radości w życiu, bo to przecież najważniejsze :)

• Like 3

Dla mnie to przyjemność, móc w kolejnym roku z Xiaomi i MIUI złożyć Wam wszystkim, użytkownikom, developerom, adminom i moderatorom życzenia najlepszych, rodzinnych, cieplych i smacznych Świąt

Sent from my MI 5 using Tapatalk

• Like 2

Jako, że święta przed nami, to chciałbym złożyć wszystkim, bez wyjątku, najserdeczniejsze życzenia :). Ciepłych, rodzinnych i szczęśliwych (bo jak to mówią, z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach, różnie to bywa :D), aby wasze sajominki nigdy was nie zawiodły :D. Administracji (w tym sobie, a co! Taki ze mnie egoistyczny nazimod!) dodatkowo życzę oceanu cierpliwości :P.

• Like 4

Zanim ponownie zasiądziemy do wigilijnych stołów i spotkamy się z naszymi rodzinami, chciałbym życzyć każdemu z Was wszystkiego, co najlepsze. Mam nadzieję, że pod choinką dostaniecie tylko te najlepsze prezenty, o których zawsze marzyliście :)

Niech magia Świąt przełoży się na cały 2019 rok. Oby z aktualizacjami nie było większych problemów, Xiaomi nie zaskakiwało nas nowymi, genialnymi pomysłami, a wszystkie plany, jakie zamierzacie zrealizować, udały się jak najlepiej ;)

Wesołych Świąt!

• Like 1

1 godzinę temu, Orjon napisał:

Xiaomi nie zaskakiwało nas nowymi, genialnymi pomysłami,

Mam obawy, że oni się dopiero rozkręcają :D.

Również życzę wszystkim forumowiczom spokojnych i szczęśliwych świąt! 

• Like 1

Również Wam wszystkim życzę zdrowych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia. Niech wraz z pierwszą gwiazdką wigilijną, spełnią się wasze najskrytsze marzenia.

Wesołych Świąt!

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

• Like 1

Choć - być może z uwagi na bycie osobą "starej daty" ;)  - nie lubię takiej formy przekazywania życzeń, to rozumiem, że nie z każdym mam możliwość porozmawiać, zatem...:

całej Społeczności Xiaomi, MIUI, a w szczególności naszego Forum - Administracji, Modom i Użytkownikom - życzę rodzinnych, pełnych miłości Świąt Bożego Narodzenia. Pamiętajmy o istocie tych świąt, zatem niech przyniosą one Wam wiele satysfakcji w tym na co dzień zaganianym świecie, chwilę zadumy i milą atmosferę w gronie najbliższych, rodzin, dalszych i bliższych znajomych. :) 

• Like 2