Jump to content

Życzenia Świąteczne :)


wojtekmarchewka

Recommended Posts

Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Bożego Narodzenia dla posiadaczy xiaominków Zdrowych i rodzinnych świąt. I specjalne życzenia dla ekipy prowadzącej. Byle tak dalej panowie , dzięki za świetną robotę i jeszcze raz zdrowych i pogodnych Świąt.

Wysłane z mojego MI NOTE LTE przy użyciu Tapatalka

 • Like 1
 • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

 • 11 months later...

Do Świąt jeszcze 3 dni, ale już teraz - bo prawdopodobnie nie będę miał czasu uczynić tego w samą Wigilię - złożę życzenia ;)

Wszystkiego najlepszego dla wszystkich forumowiczów oraz posiadaczy Xiaomi, szczególnie dla całej ekipy MIUIPolska, zarówno moderatorów, jak i tworzących ROMy Xiaomi.eu, aby kompilacje Wam zawsze wychodziły pomyślnie, by było jak najmniej bugów i okazji do zmartwień, żeby postów do przenoszenia i rozdawania ostrzeżeń było możliwie jak najmniej... i spokoju oraz radości w życiu, bo to przecież najważniejsze :)

 • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Jako, że święta przed nami, to chciałbym złożyć wszystkim, bez wyjątku, najserdeczniejsze życzenia :). Ciepłych, rodzinnych i szczęśliwych (bo jak to mówią, z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach, różnie to bywa :D), aby wasze sajominki nigdy was nie zawiodły :D. Administracji (w tym sobie, a co! Taki ze mnie egoistyczny nazimod!) dodatkowo życzę oceanu cierpliwości :P.

 • Like 4
Link to comment
Share on other sites

 • 11 months later...

Zanim ponownie zasiądziemy do wigilijnych stołów i spotkamy się z naszymi rodzinami, chciałbym życzyć każdemu z Was wszystkiego, co najlepsze. Mam nadzieję, że pod choinką dostaniecie tylko te najlepsze prezenty, o których zawsze marzyliście :)

Niech magia Świąt przełoży się na cały 2019 rok. Oby z aktualizacjami nie było większych problemów, Xiaomi nie zaskakiwało nas nowymi, genialnymi pomysłami, a wszystkie plany, jakie zamierzacie zrealizować, udały się jak najlepiej ;)

Wesołych Świąt!

 • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 • Nezumi pinned this topic

Choć - być może z uwagi na bycie osobą "starej daty" ;)  - nie lubię takiej formy przekazywania życzeń, to rozumiem, że nie z każdym mam możliwość porozmawiać, zatem...:

całej Społeczności Xiaomi, MIUI, a w szczególności naszego Forum - Administracji, Modom i Użytkownikom - życzę rodzinnych, pełnych miłości Świąt Bożego Narodzenia. Pamiętajmy o istocie tych świąt, zatem niech przyniosą one Wam wiele satysfakcji w tym na co dzień zaganianym świecie, chwilę zadumy i milą atmosferę w gronie najbliższych, rodzin, dalszych i bliższych znajomych. :) 

 • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 • 1 year later...

Ponieważ jutro zapewne nikt nie będzie marnować czasu na grzebanie na forum, życzenia napiszę dzisiaj.

Myślę, że dla nikogo ten rok nie był rokiem łatwym. Znane nam okoliczności spowodowały, że zapewne wielu z nas, w tym i ja, chce o mijającym czasie jak najszybciej zapomnieć. Tym bardziej więc niech nadchodzące Święta i Sylwester będą dla każdego odskocznią od koronawirusowego szaleństwa i okazją do spotkania się z rodziną oraz przyjaciółmi - nawet jeśli te spotkania, przynajmniej częściowo, trzeba będzie organizować w innej niż się przyzwyczailiśmy formie. Oby przyszły rok był lepszy (w tym także i dla miuipolska - będziemy obchodzić 10 lat istnienia!).

Spokojnych, zdrowych i (mimo wszystko) radosnych Świąt oraz szczęśliwego Nowego Roku.

 • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

 • 1 year later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
 • Create New...