Skocz do zawartości

Goldway dziwny tracking.


Floru

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

No więc telefon doszedł dzisiaj tuż przed godziną 16ą. Wszystko elegancko tak jak na aukcji, zero podatku naliczonego - zapłaciłem tylko tyle co na stronie aliexpress. Goldwaya polecam zatem z całą stanowczością i Seller`s shipping method - jak najbardziej w moim wypadku zadziałało. Jest jeszcze drugi telefon zamówiony dzień po tym i w tej chwili tracking wygląda identycznie jak ten załączony, więc pewnie jutro będę ponownie otwierał drzwi kurierowi (dam znać czy i tym przypadku wszystko poszło gładko). We francji mój telefon przeleżał kilka dni, ale potem wszystko poszło bardzo szybko (niemcy i polska - poznań w półtora dnia), faktycznie gdyby nie brak aktualizacji na bieżąco w ogóle bym się nie przejął trackingiem, ale przez czas spędzony we francji nie wiadomo było o co cho - dlatego zacząłem się martwić - niepotrzebnie.

ship.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Trochę odkopuje temat, ale mam pytanie, miał ktoś coś podobnego? od 5 dni stoi w distribution center, a z tego co widze innym od razu po kilku godzinach zmieniała się informacja i trochę mnie to martwi czy paczka nie zginęła itp. tutaj link do trackingu http://global.cainiao.com/detail.htm?mailNoList=994464931138&spm=a3708.7860688.0.d01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...