Jump to content

Goldway dziwny tracking.


Floru
 Share

Recommended Posts

  • 1 month later...

dzień dobry! mam podobną sytuację dwa shippingi jeden wysłany dwa dni wcześniej, drugi już go dogonił na lotnisku i teraz od doby obydwa czekają na zmiłowanie.

jak to się skończyło u OPa? po ilu dniach ruszył telefon dalej?

ship.png

Link to comment
Share on other sites

No więc telefon doszedł dzisiaj tuż przed godziną 16ą. Wszystko elegancko tak jak na aukcji, zero podatku naliczonego - zapłaciłem tylko tyle co na stronie aliexpress. Goldwaya polecam zatem z całą stanowczością i Seller`s shipping method - jak najbardziej w moim wypadku zadziałało. Jest jeszcze drugi telefon zamówiony dzień po tym i w tej chwili tracking wygląda identycznie jak ten załączony, więc pewnie jutro będę ponownie otwierał drzwi kurierowi (dam znać czy i tym przypadku wszystko poszło gładko). We francji mój telefon przeleżał kilka dni, ale potem wszystko poszło bardzo szybko (niemcy i polska - poznań w półtora dnia), faktycznie gdyby nie brak aktualizacji na bieżąco w ogóle bym się nie przejął trackingiem, ale przez czas spędzony we francji nie wiadomo było o co cho - dlatego zacząłem się martwić - niepotrzebnie.

ship.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Trochę odkopuje temat, ale mam pytanie, miał ktoś coś podobnego? od 5 dni stoi w distribution center, a z tego co widze innym od razu po kilku godzinach zmieniała się informacja i trochę mnie to martwi czy paczka nie zginęła itp. tutaj link do trackingu http://global.cainiao.com/detail.htm?mailNoList=994464931138&spm=a3708.7860688.0.d01

Link to comment
Share on other sites

  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...