Skocz do zawartości

Aktualizacje softu


Muniek

Rekomendowane odpowiedzi

Pobierz to

https://www.androidfilehost.com/?fid=673368273298918320

wrzuć spakowane, tak jak jest do telefonu, na pulpicie masz katalog "narzędzia" wybierz  apke "aktualizacje" kliknij na górze po prawej  trzy kropeczki, i wybierz komendę zainstaluj plik zip, dalej leci automatem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i to wszystko z poziomu aplikacji telefonu? ( tzn bez twrp?)  i jak zaktualizuje to nie zrestetuje mi do ustawien poczatkowych? ( reset do ustawien fabrycznyc hitp ? ),. A skrot klawiszowy zeby dostac sie do twrp? ( naarzie korzystalem tylko do zdalnego zalaczania twrp z Xiaomi ) .... Jak wciskam power + przyciski glosnosci + - to zalacza mi sie fastboot :) 

Edytowane przez Muniek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wybraniu pliku w aplikacji aktualizacja telefon sam się uruchomi w trybie recovery, wgra co trzeba i uruchomi ponownie. Żadne dane nie zostaną usunięte, chyba że miałeś np. roota lub coś dogrywałeś innego do partycji systemowej to będziesz musiał na nowo. Do twrp wchodzisz trzymając vol- włączając telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, @GUTEK@ napisał:

Po wybraniu pliku w aplikacji aktualizacja telefon sam się uruchomi w trybie recovery, wgra co trzeba i uruchomi ponownie. Żadne dane nie zostaną usunięte, chyba że miałeś np. roota lub coś dogrywałeś innego do partycji systemowej to będziesz musiał na nowo. Do twrp wchodzisz trzymając vol- włączając telefon.

:D mała literówka, do Twrp wchodzi się Vol+ i power ( Vol- to fastboot)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.12.2016 o 13:40, wojtekmarchewka napisał:

Pobierz to

https://www.androidfilehost.com/?fid=673368273298918320

wrzuć spakowane, tak jak jest do telefonu, na pulpicie masz katalog "narzędzia" wybierz  apke "aktualizacje" kliknij na górze po prawej  trzy kropeczki, i wybierz komendę zainstaluj plik zip, dalej leci automatem

U mnie to nie działa komunikat nie można zweryfikować aktualizacji. Tel kupiony z xiaomi foryou wawa miui global 8.0 stabilna

8.0.4.0(LXKCNMA) procek to MTK 10x25 GHz co mogę z tym zrobić chciałbym wgrać Miui polska nie umie wejść w tryb download mode,i obawiam sie że się do tego trybu nie da wejść. Pomocy 3 dni siedze przy tym i nic nie zrobiłem,obiecywali przy zakupie że soft w 100% spolszczony i w ogole,a jak powiedziałem że chciałbym mieć miui polska to musi pan zapłacić,heh i postanowiłem że sobie sam to zrobie,ale nie daje rady.Przy kombinacji przycisków power vol plus pokazuje się logo mi i tak w koło a jak je puszcze to jest taki telefon z odłączonym kablem,ale ponoć to nie jest tryb download mode.?

Edytowane przez sinu600
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sinu bo Ty masz jakiś syf-miui a nie Miui Polska do którego chcesz wrzucić update. Najpierw musisz zmienić cały soft na Miui Polska i dopiero wtedy aktualizować go z tych cotygodniowych aktualizacji. Jak zainstalować Miui Polska od podstaw krok po kroku opisywał Wojtekmarchewka w dziale bodaj problemów technicznych, Gość wymiata a xiaomi i miui nie ma dla Niego tajemnic, jestem pewny że jeśli znajdzie wolną chwile to pomoże Ci przy zmianie softu i podpowie co i jak żebyś nie zrobił z RP cegły =P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...