Macdg

Brak Dzwieku Powiadomienia SMS

Recommended Posts

Witam!!

Jak w temacie, jest brak dzwieku powiadomienia o wiadomosci sms, swieci sie dioda tylko..

Dzwiek jest tylko wylacznie gdy jest sie w aplikacji do pisania sms, gdy w tym samym momencie pisze sie do osoby ktora przyslala smsa, a powinno byc odwrotnie..

telefon to xiaomi redmi 3 pro wersja MIUI Global 8.0 Stabilna 8.0.2.0(Laimidg)

Prosze o pomoc - Dziekuje

Pozdrawiam 

Witam, udało się coś z tymi sms -ami , bo mam ten sam problem a nawet w aplikacji pisania żadnego dźwięku ???

Witam. Zakupiłem wczoraj Xiaomi Redmi 3S PRO. Jest na nim MIUI 8 Global 7.1.5 Beta. Od razu po jego uruchomieniu pobrał on aktualizację tygodniową. Niestety zauważyłem, że nie mam dźwięków przychodzących wiadomości SMS, telefon jedynie wibruje. Wszystkie inne dźwięki są i chodzą, w tym wiadomości email przychodzące, wiadomości SMS wychodzące, powiadomienia, rozmowy itd. Podejrzewam, że coś jest z systemem. Może ktoś ma jakiś pomysł?

Ja mam ten sam problem. Po aktualizacji systemu nie działa mi powiadomienie SMS. Tryb cichy mam przy smsach. Jest to kłopotliwe proszę o pomoc.

moze powrot do ustawien fabrycznych ew miflash do starszej wersji z zachowaniem danych wam pomoga

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Miałem ten sam problem. Jako że mam telefon służbowy to zdziwiło mnie że kolega z którym kupowaliśmy identyczne aparaty problemu nie ma. Wersje softów mieliśmy identyczne.

Rozwiązanie problemu znalazłem tutaj http://en.miui.com/forum.php?mod=viewthread&tid=529644&extra=page%3D1&page=2&mobile=2 

Dla chcących oszczędzić czytania:

Ustawienia > Uprawnienia > Uprawnienia > Pamięć  > SMS (załączyć)

Guest
This topic is now closed to further replies.