Skocz do zawartości

odblokowanie bootloadera na nowym telefonie ale ze starego konta Xioami


MarcinZm

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam telefon Xiaomi Redmi Note 3. Wystapiłem z wnioskiem o odblokowanie bootloadera. Wysłałem telefon do serwisu, soft Miui Polska został tam zainstalowany.

Teraz zmieniłem telefon na Xiaomi Redmi Note 3 Pro. Chciałbym skorzystać z tego samego Xioamii Account co w przypadku poprzedniego telefonu.
1) Czy mogę? Czy muszę zakładać nowe konto (Xioami Account)?

2) Jeśli mogę skorzystać ze starego konta to czy mimo to, muszę występować jeszcze raz z prośbą o możliwość odblokownania bootloadera dla nowego telefonu?

3) Próbowałem samemu odblokować bootloadera dla starego konta Xiaomi Account za pomocą unlock tool, ale przerywa się na 50% i krzyczy komunikatem "Couldn`t verify the device - No need to unlock the device". Czy to oznacza, że mam odblokowany bootloader? Jeśli tak to co muszę dalej zrobić, żeby zainstalować sobie Miui Polska? Przepraszam, ale jestem zielony z tego i proszę tylko nie piszcie, że temat był wałkowany tysiąc razy, potrzebuje tylko krótkiego naprowadzenia.

 

Z góry dziękuje Wam

pozdrawiam
Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Dzięki. Kupowałem na gearbescie telefon, ale okazało się, że zamiast Xiaomi Redmi Note 3 Pro wysłali mi Xiaomi Redmi Note 3.
Na opakowaniu jest napisane Xiaomi Redmi Note 3 i w informacjach o telefonie też jest napisane Xiaomi Redmi Note 3:(
No nic musze oddac telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, MarcinZm napisał:

Moge Wam napisac jak sie zorientowalem, ze to Xiaomi Redmi Note 3. Otóż odpalilem kamerę i chcialem nagrywac film w jakości 4K, a tam d.... bo max. moge nagrac FULL HD, czyli to samo co w Xiaomi Redmi Note 3. A mi najbardziej zalezalo na tym 4K.

Daj zrzut ekranu z informacji o telefonie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...