Skocz do zawartości

[official][Mi3/4] ResurrectionRemix Nougat dla cancro


RegimeOfTerror

Rekomendowane odpowiedzi

ResurrectionRemix Nougat 7.1 dla cancro

 

Uwaga!!! Wgrywasz ten ROM na własną odpowiedzialność !!! Postępuj zgodnie z instrukcja !!! Za ewentualne uszkodzenia smartfona nie odpowiadam.

 

Pobierz rom - Ressurection Remix - cancro

Pobierz gapps - ARM 7.1

 

INSTALACJA:

1.Pobieramy ROM .
2.Kopiujemy pobrany ROM do pamięci telefonu
3. Uruchamiamy TWRP
4.Wipe data/factory reset
5.Instalujemy ROM
6.Instalujemy Google Apps (OpenGApps ARM 7.1)
7.Reboot 

Screeny:

Screenshot_20161221-220638.pngScreenshot_20161221-220701.png

Źródło: http://www.resurrectionremix.com/

Edytowane przez RegimeOfTerror
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
6 godzin temu, Lukas98woj napisał:

Witam według mnie świetny Rom wraz z karnelem Apollo spisuje się świetnie bateria jest dużym plusem 6 h włączonego ekranu. Jak dla mnie świetny Rom stabilność też na plus 

Screenshot_20170203-233323.png

Screenshot_20170203-233329.png

Na Apollo podobno nie działa szybkie ładowanie, brak też dt2w czy to prawda.

Sot taki jak w MIUI z wywalonymi usługami Xiaomi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.12.2016 o 17:40, RegimeOfTerror napisał:

ResurrectionRemix Nougat 7.1 dla cancro

  Odkryj ukrytą treść

Screenshot_20161221-220638.pngScreenshot_20161221-220701.png

 

Źródło: http://www.resurrectionremix.com/

Zara zara, to MI4 może mieć andka 7 ?? A w miui andka 7 nie dostanie. To teraz proszę o wyjaśnienie dla czego? Na forum pisane było, że stary procek i tak dalej ble, ble ,ble a tu mamy rom z andkiem 7.1. Co jest grane panowie. Ktoś tu ściemę wali czy co ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lukas98woj no jest całkiem spoko, tylko ostatnia aktualizacja coś pochrzaniła i spust aparatu nie zawsze zaskakuje. No i u mnie jak ktoś do mnie dzwonił to ekran wybudzał się dopiero po jakimś czasie i nie dało się od razu telefonu odebrać. Nie był to problem z czujnikami, bo kalibracja nic nie dawała, a po powrocie na xiaomi.eu wszystko działa. 

@KANAR na xiaomi.eu też mam taki SOT i to z usługami xiaomi, z resztą na każdym ROMie taki mam (RR, Lineage). Tylko na stock kernelu. 

@lukas1234woj to dt2w działa dobrze? 

@MD13 tak jak Acid napisał czemu tu się dziwić, customy zawsze wychodziły na wyższych wersjach androida niż wersje oficjalne. Taki SII też ma ROMy oparte na 7.1. Z resztą i tak to 7 nic specjalnego nie wprowadza. Miałem RR na 7.1.1 split screena na Mi4 nie użyłem ani razu. A przecież jakby wyszło Miui na 7 to i tak tego splitscreena by nie było. 

Edytowane przez RegimeOfTerror
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MD13

Mój były Galaxy SII zatrzymał się na 4.1.2 a posiada oficjalne wsparcie LineageOS na 7.1.1. Nikt nie narzeka bo okres wsparcia dla tego telefonu się skończył. :) Zazwyczaj producenci dają 2 lata wsparcia. A tu muszą zaktualizować cztero i trzy letniego flagowca. A tu będziesz jeszcze długo miał aktualizacje MIUI. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RegimeOfTerror napisał:

 

@MD13 tak jak Acid napisał czemu tu się dziwić, customy zawsze wychodziły na wyższych wersjach androida niż wersje oficjalne. Taki SII też ma ROMy oparte na 7.1. Z resztą i tak to 7 nic specjalnego nie wprowadza. Miałem RR na 7.1.1 split screena na Mi4 nie użyłem ani razu. A przecież jakby wyszło Miui na 7 to i tak tego splitscreena by nie było. 

Wszystko kumam. Tylko po co to pitolenie ,że u stara konstrukcja procka i nie może mieć andka 7 , te lamenty ludzi na forum. Lepiej jest napisać nie dostanie i już , a nie że procek jest stary tylko nie bo nie i koniec ( chodzi mi oczywiście o miui) . Chodziło mi bardziej o to ,że źle na forum zostało to przedstawione.

Edytowane przez MD13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MD13

Bo jakiś jeden "mondry" napisał, że musi być wsparcie dla Vulkan by działał Nougat. A ci jak te pelikany łykają to i powielają. Okres wsparcia się skończył i tyle. I nie samego procka a GPU bo nie wspiera nowszego OpenGL.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MD13
Bo jakiś jeden "mondry" napisał, że musi być wsparcie dla Vulkan by działał Nougat. A ci jak te pelikany łykają to i powielają. Okres wsparcia się skończył i tyle. I nie samego procka a GPU bo nie wspiera nowszego OpenGL.

Nie. Tak nikt nie pisał. No moze inni ale nie ja. Brak obsługi Vulkan nigdy nie wykluczał 7.0. Można zrobić customa bez tego drivera i też będzie działał. Ale oficjalnie MIUI z 7.0 powstaje na urządzenia z CPU które mają Vulkana, choć to nie jest oczywiście jedyne kryterium.

Wysłane z mojego MI 5

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Acid napisał:


Nie. Tak nikt nie pisał. No moze inni ale nie ja. Brak obsługi Vulkan nigdy nie wykluczał 7.0. Można zrobić customa bez tego drivera i też będzie działał. Ale oficjalnie MIUI z 7.0 powstaje na urządzenia z CPU które mają Vulkana, choć to nie jest oczywiście jedyne kryterium.

Wysłane z mojego MI 5
 

Acid nie pisałem tego w stosunku do ciebie bo to od ciebie nie wyszło. Już nie pamiętam kto dokładnie , ale dyskusja była przy którejś aktu, już nie wspomnę o tym co ludzie piszą w dziale " co kupić".  Tak czy siak twoja wypowiedz tłumaczy wszystko

"Brak obsługi Vulkan nigdy nie wykluczał 7.0. Można zrobić customa bez tego drivera i też będzie działał. Ale oficjalnie MIUI z 7.0 powstaje na urządzenia z CPU które mają Vulkana, choć to nie jest oczywiście jedyne kryterium." 

Więc mi4 może mieć andka 7 i niech już nikt tych głupot nie piszę. Dziękuje za wyjaśnienia i sprostowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwila, moment.

Mi3/Mi4 nie mogą mieć bo już mają Nougata w postaci ciastom romów. Oficjalnie też nie mogą. Sam @Acidnapisał. Jedno z kryteriów to Vulkan (głównie pewnie dla DayDream). Sam SOC Snap800 go nie wspiera bo Snapdragon nie chcę wydać aktualizacji dla GPU która to by wspierała nowsze OpenGL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

A może mi ktoś powiedzieć co robię źle? Robię wszystko wg powyższej instrukcji a mimo to jest problem z instalacją romu w twrp wyskakuje komunikat "błąd pliku zip (błąd nr 7) niepowodzenie. Twrp mam najnowsze, rom też pobierany 2 razy pod xiaomi mi 4 cancro. Więc co jest grane? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.02.2017 o 11:47, Lukas98woj napisał:

Witam według mnie świetny Rom wraz z karnelem Apollo spisuje się świetnie bateria jest dużym plusem 6 h włączonego ekranu. Jak dla mnie świetny Rom stabilność też na plus 

Screenshot_20170203-233323.png

Screenshot_20170203-233329.png

A możesz mi podać link do pobrania tego Kernela? A druga sprawa dlaczego bluetooth na tym romie działa w ten sposób że gdy sparuję urządzenie i połącze się to działa tylko po restarcie urządzenia i tylko do momentu rozłączenia z urządzeniem, co jest nie tak? Za każdym razem muszę robić restart żeby skorzystać z bluetooth i to tylko raz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja aktualnie używam miui 9 bateria bardzo dobrze trzyma telefon też super śmiga :D. hmm RR i inne tego typu systemy są ciekawe ale według mnie nie mają stabilności miui. Na MI4 LTE nie można też wybierać miedzy typami sieci .. ogólnie lubię pobawić się różnymi systemami ale zawsze wracam do miui :D ale jeśli ma ktoś sprawdzony system to z chęcią wypróbuje nie ukrywam że miui szybko się nudzi :D ale  wątpię że jest jakiś którego nie testowałem. Ostatnio nie mogę sobie tylko z androidem 8.0 poradzić jakiś błąd wyskakuje z którym sobie nie radze :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.09.2017 o 08:13, jmakuq napisał:

@mario123m podziel się swoją opinią na temat RR na tej słuchawce.

Cóż mogę powiedzieć. Używam na co dzień, choć od lipca niestety nie było aktualizacji. :( Mimo wszystko, RR zapewnia mi wszystko, czego potrzebuję od mojego telefonu. No, może nie wszystko, ale większość. Na pewno ma gorszy aparat od MIUI. Możliwości personalizacji jednak są na tyle ogromne, że jestem w stanie zaakceptować tych parę wad. No i po używaniu Nougata na co dzień, powrót do MIUI na MM jest zwyczajnie frustrujący, głównie przez okropnie wolne instalowanie aplikacji i tę ich całą 'optymalizację', a także brak split screena, którego jak się okazało dość często używam. Lubię MIUI, ale jeśli mam używać tego systemu-nakładki, to już nie na Mi4 i starym Androidzie.

Edytowane przez mario123m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Dziara25 napisał:

RR jest dużo lepszy od miui, wszystko jest tu lepiej rozwiązane, przede wszystkim powiadomienia i możliwość ich konfiguracji. Jedynie z czym mam problem to szwankujacy bluetooth przez który trzeba restartowac telefon 

a wifi działa wam ok ? mi często pokazuje się "x" pod ikonką wifi i nie mam dostępu do wifi strasznie to irytujące ... posiadam MI4 LTE 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...