Skocz do zawartości

Problem z ciągłym przerywaniem ładowania baterii


krawciox

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem ze swoim telefonikiem xiaomi redmi note 3 Pro 32GB,
otóż nie da się go normalnie naładować.
Po podłączeniu do ładowarki ładuje się on około 3 min i rozłącza ładowanie jakby po prostu ktoś odłączył kabel.

Nie jest to wina kabla ani samej ładowarki ponieważ testowałem na kilku innych kablach i ładowarkach i problem występuje,
na wyłączonym telefonie bez zmian.

Dodam też że telefon leży spokojnie podczas ładowania nie jest przemieszczany, nawet trudno powiedzieć kiedy owa rzecz się dzieje, po prostu podnoszę go po 5 a raz po 3 minutach ładowania i zachowuje się on jakby nie był podłączony.

Po odłączeniu kabelka i ponownym podłączeniu telefonu ładowanie wraca, aż do kolejnego incydentu.

 

Ktoś miał podobny problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro czysty system od xiaomi, to problem software myślę, że można wyeliminować. 

Prawdopodobne w Twoim telefonie szwankuje port USB - jeden z niewielu słabych punktów tego sprzętu - lecą, jak liście na jesień. 

Jeśli masz gwarancję, to sądzę, że można go reklamować - jeśli nie, to wymiana portu we własnym zakresie. 

Edytowane przez Zexon72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

W dniu dzisiejszym wystąpił u mnie problem z naładowaniem telefonu. Po podłączeniu ładowarki ładuje kilka sekund po czym przestaje. Po kolejnych kilku sekundach cykl się powtarza: kilka sekund ładowania i przerwa. Telefon kupiłem w sierpniu 2016 i nie miałem z nim do tej pory żadnych kłopotów. Wersja oprogramowania 8.2.4.0 Stabilna ściągnięta przez OTA. Jeśli ktoś wie co można zrobić jestem otwarty na sugestie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...