Skocz do zawartości

REDMI 4 siec tylko 2G


gawronka

Rekomendowane odpowiedzi

telefon redmi 4 soft 6.12.15

nie łączy się z siecią powyżej 2G (wyszukaj ręcznie sieć widzi tylko orange 2G)

przy połączeniach mobilnych łączy się w E

przy wysyłaniu / odbieraniu mms też tylko E

APN wydaję się być ustawiony prawidłowo

zmiana softu na wcześniejszy nie rozwiązała problemu. czy ktoś ma jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

oczywiście że tak :)

pomogło wgranie przez miflash softu chinskiego ale w wersji rozwojowej, w wersji stablinej nie pomoglo a nawet w najstarszej stabilnej nie lapal zasiegu w ogole.

pozniej oczywiscie zrobilem  aktualizacje przez twrp do 6.12.22 (zeby miec jezyk polski) , wczesniejsze proby wygrywania tego softu nie przyniosly rozwiazania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 6.01.2017 o 15:35, bodzio600 napisał:

Mam ten sam problem co @gawronka . Wgralem tez chinski soft poprzez miflasha w wersji rozwojowej i nic. Nie pomaga. Dalej mam tylko 2G . System sciagalem z miui.com w wersji fastboot. 

Czy moglbys jakos w skrocie opisac co zrobiles ? bo nie wiem czy popelniam jakis blad o ktorym nie wiem. 

zrób to co tutaj

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gawronka Mógłbyś opisać jak wgrać ten system pobrany z linku?

Mam odblokowany bootloader, zainstalowany TWRP. Próbowałem wgrać go przez TWRP, ale telefon nie wykrywa tego pliku

Przez TWRP instalowałem rozwojowe i stabilne ale żadna nie rozwiązała problemu. Cały czas łączy się tylko z 2G

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, tagartgames napisał:

Przez TWRP instalowałem rozwojowe i stabilne ale żadna nie rozwiązała problemu. Cały czas łączy się tylko z 2G

Spróbuj najnowszą dzisiejszą: https://www.androidfilehost.com/?fid=529152257862695162 coś podobno poprawione w działaniu internetu przez sieć.

To co wyżej kolega ci podesłał to rom fastboot i to się instaluje MiFlashem, tylko to chyba chiński rom, albo przerobiony przez jakiegoś Włocha.

Edytowane przez FromWP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, FromWP napisał:

Spróbuj najnowszą dzisiejszą: https://www.androidfilehost.com/?fid=529152257862695162 coś podobno poprawione w działaniu internetu przez sieć.

Niestety również nie pomogło. Zainstalowałem wersje:

Stable             8.1.4.0 i 8.1.2.0

Rozwojowe     6.12.29, 7.1.5 i 7.1.12

@gawronka dzięki za link właśnie się wgrywa :) Czy jak to zainstaluje to nadal mam TWRP? i wystarczy zrobić aktualizacje do MIUIpolska?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.12.2016 o 14:15, gawronka napisał:

oczywiście że tak :)

pomogło wgranie przez miflash softu chinskiego ale w wersji rozwojowej, w wersji stablinej nie pomoglo a nawet w najstarszej stabilnej nie lapal zasiegu w ogole.

pozniej oczywiscie zrobilem  aktualizacje przez twrp do 6.12.22 (zeby miec jezyk polski) , wczesniejsze proby wygrywania tego softu nie przyniosly rozwiazania.

Spróbuj tego:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...