Skocz do zawartości

Xiaomi Mi5 official Global rom


mpyda88

Rekomendowane odpowiedzi

Ja przechodziłem z xiaomi.eu dev na global stable. W twrp zrobiłem full wipe i factory reset, a potem puściłem flash z zipa. Wszystko działa, żadnego błędu. Recocery zostało zastąpione, ale bootloader pozostał odblokowany. Rom ściągnąłem z en.miui.com i za pierwszym razem włączał się kilka minut, ale to chyba norma. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, okulowiec napisał:

wgraj stable global tam android pay działa, niestety zablokowany bootloader.

nie mogę, w Minimal ADB po komendzie fastboot oem edl dostaję komunikat "FAILED (remote: Need to unlock the device to use this command)", finished. total time: 0.027s W takim układzie przy próbie flasha z poziomu MiFlash dostaję komunikat remote device is locked. Cannot erase.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.02.2017 o 14:17, CryRek napisał:

Ja przechodziłem z xiaomi.eu dev na global stable. W twrp zrobiłem full wipe i factory reset, a potem puściłem flash z zipa. Wszystko działa, żadnego błędu. Recocery zostało zastąpione, ale bootloader pozostał odblokowany. Rom ściągnąłem z en.miui.com i za pierwszym razem włączał się kilka minut, ale to chyba norma. 

mógłbyś podać link który dokładnie ROM instalowałeś? Jestem bardzo ciekawy który oficjalny rom można zainstalować przez TWRP recovery bo mi jak dotąd się to nie udawało z GLOBAL DEV.

Edytowane przez tutek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku był to wtedy aktualnie najnowszy czyli 8.1.2,  ale każdy inny też powinien przejść. Może spróbuj przeinstalować twrp (jak dobrze pamiętam, to korzystałem z wersji 3.0.2-3), jeśli Tobie się nie udaje. 

Rom i recovery z oficjalnych źródeł, nie z forów, czy innych podstron. 

Edytowane przez CryRek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...