Skocz do zawartości

MI5 - zero reakcji..


Pasia

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

W czerwcu tego roku zamówiłam u allegrowicza DCC Trade telefon MI5, wszystko poszło gładko i działało bezproblemowo aż do zeszłego tygodnia...wtedy w którymś momencie gdy chciałam skorzystać z telefonu, wyjęłam go z torby juz wyłączonego, bardzo nagrzanego i niestety do tej pory nie jestem w stanie go uruchomić. Nie pomaga długie trzymanie zadnej konfiguracji przycisków, ładowanie żadną ładowarka, podłączanie do komputera. Na oryginalnej ładowarce niedługo po podłączeniu i wciśnięciu 2 przycisków na raz zapala sie na 1-2 sekundy zielona dioda.  Dbam o telefon, nigdy go nie zalałam, nie upadł mi itd. W tym momencie pojawia sie moje pytanie do Was - bardziej zorientowanych osób - domyślam się że jedynym rozwiązaniem będzie odesłanie telefonu w ramach gwarancji, ale jest jeden " drobny" problem - ów sprzedawca, najwyraźniej się "zawinął" z interesem , nie odpisuje na maile, nie odbiera telefonów, z tego co widzę nie handluje już..Czy macie jakiś pomysł co robić dalej? Nie sądzę żeby dobrym pomysłem było odsyłanie telefonu w ciemno, ale nie chciałabym też, co zrozumiałe zostać z problemem sama...

Z góry dziękuję Wam za podpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Pasia napisał:

 DCC Trade

http://allegro.pl/show_user.php?uid=41365032 konto zawieszone? 

https://www.google.pl/#q= DCC+Trade

 

Są różne numery telefonów, kombinuj i się dobijaj. Generalnie to jakaś firma krzak, kupowanie od niezaufanego sprzedawcy takiego sprzętu uważam za dość ryzykowne posunięcie.

Edytowane przez AdamKli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W momencie zakupu mieli dobre opinie, do tego wzięłam telefon za pobraniem, ale faktycznie takiej sytuacji nie przewidziałam ...

Dobić do nich się nie da, próbowałam na kilka sposobów. Nawet gdyby się udało i sprzedawca powiedziałby żebym odesłała telefon, to chyba nie byłoby to rozsądne posunięcie zważając na kilka wypowiedzi ludzi którzy twierdzą że odesłali do nich sprzęt na gwarancji i nie wrócił, zero kontaktu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...