Skocz do zawartości

Android wirusem ?!


Rivnin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z systemem - testowałem sobie antywirusy i apki skanujące przed zagrożeniami i wynik lekko mnie zaskoczył DU Antywirus wyświetlił brak wirusów, Malwarebytes informował mnie, że System Android to trojan, ale pomyślałem że wynik jest fałszywie pozytywny więc odpaliłem White Armor ale ten stwierdził że System Android to spyware, a moja przeglądarka Dolphin to PUA co z tym fantem zrobić? Android jest 5.1.1 a miui 7.0.99.99 stabilny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Rivnin napisał:

7.0.99.99

Zdziwiłbym się gdybyś w tej wersji systemu nie miał wirusów! W telefonie posiadasz tzw syfmiui, czyli zmodyfikowany system z mnóstwem śmieci i innego syfu. Oprócz wyświetlania upierdliwych reklam, często zdarza się, że dane z telefonu lecą w otchłań internetu. 

Co z tym zrobić? Poszukaj na forum, gdzie znajdziesz wszystko, co potrzeba. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Rivnin napisał:

Witam mam problem z systemem - testowałem sobie antywirusy i apki skanujące przed zagrożeniami i wynik lekko mnie zaskoczył DU Antywirus wyświetlił brak wirusów, Malwarebytes informował mnie, że System Android to trojan, ale pomyślałem że wynik jest fałszywie pozytywny więc odpaliłem White Armor ale ten stwierdził że System Android to spyware, a moja przeglądarka Dolphin to PUA co z tym fantem zrobić? Android jest 5.1.1 a miui 7.0.99.99 stabilny

Ktory to juz Twoj temat ze cos Ci nie dziala, ze masz wirusy? Wgraj w koncu to xioami.eu

@Zexon72 wczesniej nie dzialal mu budzik, pozniej cos tam, a teraz ma wirusy ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...