Skocz do zawartości

Jaki pokrowiec wybrać


lucas7911

Rekomendowane odpowiedzi

Nie drugi nick.

Ale twierdziłeś, że ukruszył Ci się w kieszeni :-) Szkło Mocolo 0,2 jest o wiele lepsze od Nillkina 0,3. Po założeniu nie wystaje poza ramkę, ma mniejsze otwory i jest zaokrąglone na brzegach, twardość i poślizg jest identyczny. Uważasz, że powinienem

Ci dać nowe szkło bo je połamałeś podczas nieumiejętnego zdejmowania po krzywym założeniu ?

Teraz będziesz nas oczerniał na forum bo nie spełniliśmy Twoich nieuzasadnionych roszczeń ?

Ja i G2

Edytowane przez Robbo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, nikogo nie oczerniam, tylko piszę jak było.

Po drugie, szkło ukruszyło się w kieszeni i jak pisałem, jedynym wyjaśnieniem może być, że się zahaczyło. Uznałem, że jest to moja wina i nie ciągnąłem tematu.

Po trzecie, jeśli zamawiam przysłowiowy biały chleb, to nie pasuje mi, że otrzymuję ciemny, bo sprzedawca twierdzi, że jest lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaje takie etui tylko na Samsungi S3/S4/Note2/Note3. Klienci sa zadowoleni, nikt nie zgłaszał problemów z NFC czy zasięgiem.

Ładnie się prezentują na żywo.

a ja mam coś podobnego do tego (nie kupowałem z tej aukcji): http://www.aliexpress.com/item/11-Colors-Slim-Armor-XIAOMI-M3-MI3-Case-Ultra-Thin-Aluminum-Metal-Hard-Back-Cover/1975503736.html

Gdy jestem np. na wsi czy w pobliżu lasu (poza miastem) lub w jakimś hipermarkecie, to gdy tylko to założe, momentalnie tracę zasięg. Gdy to zdejmę mam prawie full.

Dziwne, ale prawdziwe.

Edytowane przez lg4xhd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaje takie etui tylko na Samsungi S3/S4/Note2/Note3. Klienci sa zadowoleni, nikt nie zgłaszał problemów z NFC czy zasięgiem.

Ładnie się prezentują na żywo.

 

Dzieki za opinie :) Tez nie podejrzewam jakichs strasznych problemow z zasiegiem, NFC mam w sumie ... No z tylu wlasnie :P Na tyle rzadko z niego korzystam, ze ten "problem" dla mnie nie istnieje ;)

 

BTW - Panowie, o co ten flame w kwestii silikonu z niewlasciwa dziurka :D ? Problem znany nie od dzis, wystarczy poczytac.

Jesli nie dopytaliscie/nie doprecyzowaliscie przy kupnie ze chcecie gumke na WCDMA to placz po rozlanym mleku jeno pozostal.

 

No, moze jeszcze niesmak ze sprzedajacy tnie sobie w wuja - jednak admini tutaj jak widac nie bawia sie nozyczkami i nie tna jak popadnie, wiec ktos, kto zada sobie odrobine trudu zeby poszukac opinii o sprzedajacym MOZE tu trafic i zastanowic sie dwa razy zanim kupi z takiego zrodla. Wszystkie akcesoria mozna kupic na ebay, ali, ibuygou itd. - zwykle lenistwo, niecierpliwosc albo niechec do googla powoduja napedzanie koniunkturki komus, kto czesc roboty odwalil "za nas" - i tyle :)

 

Na przyszlosc tylko taka jedna uwaga - jak zamawiam towar firmy "A" a dostaje towar firmy "B" (albo ogolnie nie to co zostalo opisane/zamowione) to przeciez mam niezgodnosc towaru z umowa :P No i w koncu przez net kupuje - od umowy odstapic moge. Mam ochrone via PayPal, escrow czy co tam jeszcze. Chyba ze... Kupuje u "Pana Mietka Z Foruma", nie mam rachunku/paragonu/ochrony PayPal bo Pan Mietek z fiskusem i legalnym biznesem ma tyle wspolnego co swinia z opera i sikiem prostym olewa to, ze klient ma swoje prawa a On - obowiazki (i odwrotnie, zeby nie bylo zem jednostronny). Wtedy niewiele da sie zrobic oprocz brzydkiego donosicielstwa na zasadzie "zesram sie a nie dam sie" - choc czasami to jedyna skuteczna metoda na "Panow Mietkow" ;)

Edytowane przez Yamnick
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie i Panie, koniec trollowania i spamowania, bo zaraz wpadnie mod/admin i pozamiatane będzie.

A teraz na poważnie, najlepiej powiedzieć klientowi ttmb, a jak klient dalej drąży temat, czy pisze na forum opinię adekwatną do jakości towaru/usługi/obsługi* to najlepiej go wyśmiać, nawtykać czy dać bana. Z drugiej strony, kupujący, jak dotarła przesyłka, trzeba było od razu reklamować towar, a nie tu żale wylewać. I nie piszę tu personalnie do Lalo czy Robbo. Było tu na forum ostatnio kilka takich, moim zdaniem, śmiesznych o złośliwych sytuacji.

Jak komuś nie pasuje - to nikt nie każe kupować pod konkretnego dostawcy i odwrotnie, nikt nie zmusza do sprzedaży na forum.

A teraz już całkiem poważnie, koniec off-top'a.

_____________

Pozdrawiam

OsekLtd

* - właściwe podkreślić

ttmb - to tak ma być

Edytowane przez osekltd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkopuł w tym, że niestety bez wyciągnięcia z pudełka nie jesteś w stanie stwierdzić, że nie jest to wersja WCDMA. 737e80a75a96668e4843d0f1fb09e07a.jpg

Zauważyłem to następnego dnia po założeniu. Oczywiście od razu napisałem do Lalo.

Etui jest ok, tylko zakrywa górny mikrofon.

Edytowane przez Rafi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem, w takim przypadku, Lalo zachował się po prostu nie fair. Powinien poinformować ze towar jest przeznaczony do innej wersji sprzętu. A od Ciebie, przyjąć zwrot nawet rozpakowanego towaru i zwróć kasę.

_____________

Pozdrawiam

OsekLtd

Edytowane przez osekltd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kiedyś szukałem po internecie i gdzieniegdzie na aukcjach jakichś chińskich sklepów były wersje niby dla WCDMA (na zdjęciach). Nigdy nie kupowałem bezpośrednio od Chińczyków, wolę trochę przepłacić ;) i kupić z PL sprawdzony towar.

Również bym zakupił oryginalny silikon Xiaomi, chociaż słyszałem, że jakoś bardzo się nie różnią od tych za 5 USD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja również szukam silikonowego etui jednak nigdzie nie na trafiłem na wersję do WCDMA. Wszystkie wersje na eBay mają inne wycięcie szczególnie na gorze telefonu. Spotkał się ktoś może z silikonem do WCDMA?

Ja kupiłem tu http://www.xiaomiworld.com/original-soft-protective-sleeve-for-xiaomi-mi3.html co prawda przed zakupem nie wiedziałem że nie ma wersji czarnej do WCDMA. Po złożeniu zamówienia dostałem email że czarny kolor jest wyprzedany. Odpisałem im że interesuje mnie tylko czarny kolor, więc poprosiłem o zwrot, to zaproponowali żeby tydzień poczekał i albo wyślą czarny albo zrobią zwrot. W tym czasie przyszedł case za 3 USD aliexpress (tandeta). Po 10 dniach wszedłem zobaczyć czy jest kasa, okazało się że wysłali etui w dodatku paczką nr trackingowym. Etui okazało się czarne u góry ma wycięcie na głośnik w dodatku nie wygląda jakby to ktoś ręcznie wyciął i co najważniejsze nie jest tandetne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OT

A tutaj dalej flejmik z osobami mniej badz bardziej uwiklanymi... Ech, internety...

EOT

 

Przyszly "plecki" do MI3. Wygladaja jak na zdjeciach. Pasuje idealnie. Sa bardzo mile w wygladzie i dotyku, Idealnie dopasowane, narozniki telefonu zabezpieczone. Jakosc i wykonanie na naprawde wysokim poziomie. 

 

https://db.tt/5b91LXY8

https://db.tt/Tovg2JJQ

https://db.tt/SBtUqpll

https://db.tt/3m4R2zVq

 

Co do opisywanych tu problemow z zasiegiem czy NFC - Panowie, nie wiem czy w PL sa takie problemy z siecia, ale... Ja naprawde mieszkam na wsi, infrastruktura przekaznikow w ROI jest dosc uboga i jak dla mnie problem nie istnieje. Ani z zasiegiem, ani z NFC. 

Owszem - jak bede wpatrywal sie we wskaznik zasiegu, to na upartego powiem, ze bez pleckow zasieg jest rock stable, z pleckami potrafi chwilami plywac, ale... Zadnych problemow z gubieniem zasiegu, jakoscia polaczen itd. nie doswiadczylem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie napisałem ze nie widziałem oryginalnego. Napisałem tylko ze miałem w ręku te dwa ☺ Tylko wszyscy pisali ze nie ma czarnego pod Wcdma, stad obawa o oryginalność tego etui. Kończąc juz ten wątek oryginał czy nie to jakościowo bajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...