Skocz do zawartości

Jaki pokrowiec wybrać


lucas7911

Rekomendowane odpowiedzi

Ok, chcę zmienić etui, bo to otwierane na bok to badziewie i wogóle nie chroni. Piszecie, że najlepsza ochrona, to silikon + szkło hartowane. Więc 2 pytania:

1. Czy brzegi silikonu i szkła będą się ładnie stykać, czy będzie brzydka przerwa?

2. Gdzie najlepiej kupić obie te rzeczy, żebym miał pewność, że oryginał, ale żeby cena nie była kosmiczna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przede wszyskim jako ze to mój pierwszy post -witam wszyskich :) , do rzeczy zamówiłem wczoraj mi3 na ibuygou i powoli zaczynam sie rozglądac za jakims etui, znalazłem takie coś: http://allegro.pl/etui-pokrowiec-z-szybkami-xiaomi-mi3-matowa-folia-i4432555143.html , w sumie mi sie podoba ale chciałem najpierw zapytac na forum czy ktos uzywał i jak sie sprawuje. Dodam ze w mojej lumi mam teraz takie: http://allegro.pl/etui-futeral-imak-nokia-lumia-925-folia-i4420913134.html i bardzo mi ono pasuje , z tym ze w tym od xiaomi nie ma tego klipsa do zamykania i wychodzi na to ze klapka będzie latac czy moze jest tam jakies inne magiczne zapinanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisałem i dostałem odpowiedz, niestety niema zadnego zamykania dlatego dla mnie odpada, ale zamówiłem ten co kolega Motonick http://allegro.pl/show_item.php?item=4407248881 w sumie prawie taki sam jak ten imak od lumii, chociaz imak to imak- klasa, ale kto wie moze kiedys wypuszczą etui do mi3. Pózniej będe was męczył który rom wgrac :mrgreen:

Edytowane przez nosports
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Czy wie ktoś może gdzie(najlepiej w Polsce) i w jakiej cenie, można kupić etui gumowe do MI3 w wersji WCDMA?
Mam obecnie to aluminiowe, ale niestety porażka, gubi zasięg - zdecydowanie nie polecam.
Takie sztywne plastikowe tez nie wchodzą w grę, bo podejrzewam, że rysują telefon przy zakładaniu.

chodzi mi o takie zwykłe gumowe, naciągane na telefon etui. Znajdę coś takiego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy tak z tym Lalo.. Gość ma pierdoły z aliexpress i sprzedaje je 2-3 razy drożej. Zamów sobie na Ali jaki chcesz i za 2-3tygodnie masz u siebie.

A ja od siebie mogę polecić takie plastykowe etui z allegro po 12zl, jest w kilku kolorach, same plecki fajnie się trzyma, nie rysuje i nie pogrubia telefonu. Silikon strasznie powiększa i tak dużego już smartfona.

wysłano z mojego Xiaomi Mi3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie mam uraz do akcesorium jakim jest ta aluminiowa nakładka. Wczoraj nikt do mnie nie mógł się dodzwonić przez to. Już myślałem, że telefon jest uszkodzony.
Nie miałem wcale zasięgu (tylko połączenia alarmowe). Gdy to zdjąłem, po kilku sekundach wskoczyło mi 4-5kresek zasięgu (czyli prawie max). Po co to w ogóle wymyślono? Niby oryginalne (wszędzie znaczki MI, nawet na opakowaniu).
Nie myślałem, że aż tak drastycznie to pogarsza zasięg. Podejrzewam, że NFC pewnie tez by nie działało z tym.
Jedyna zaleta, że nie pogrubia telefonu no i wzmacnia go dodatkowo. Łatwy montaz i demontaż.
Dzięki Skalar za fotkę, interesujące, ale trochę też kosztuje.

A ktoś jeszcze korzysta może z tych plastikowych plecków o których kolega wyżej wspomina (za 12zł)? Telefonem rzucać nie mam zamiaru:) Jedynie, żeby go ochroniło od zarysowań (np. położenie na szorstkiej powierzchni).

Edytowane przez lg4xhd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie jeśli masz nałożone szkło :)

Co do etui - jak wam w tych plastikowych pleckach upadnie i coś pęknie, to będzie płacz i zgrzytanie zębów że nie miało się silikonu. Sam miałem taki przypadek w zte v967s... upadł akurat na miejsce gdzie nie było plecków. I ekran do wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silikon do Xiaomi niestety przykrywa czesc glosnikow, mic na gorze tele... Na dodatek jakis taki sredni jest i jednak powieksza.

Orginalny flip case wk...l mnie do reszty - telefon spadl mi z szafki nocnej, w locie case oczywiscie sie otworzyl (bo nie jest nijak zabezpieczony) i stracilem szklo hartowane (lepiej ze szklo niz wyswietlacz)... Wiec ten flip case to sie zasadniczo nie nadaje :P

 

Wybor pokrowcow niby duzy, ale albo zaslaniaja glosnik/mic na dole, albo mic na gorze, albo mic od cam.

 

Znalazlem co takiego i zamowilem:

http://www.ebay.ie/itm/161300909734?var=460334374724&ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

 

Pod wzgledem NIE zakrywania tego co ma byc odkryte wyglada obiecujaco. Dodatkowo wyglada ze ladnie lezy, chroni rogi, itd. Zobaczymy - jak przyjdzie, obfoce i pokaze jak wyglada w rzeczywistosci.

 

P.S. Szklo oczywiscie tez zamowilem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zakłóca nfc. Ja kupiłem silikonik od Lalo, i śmiga. A btw, w recenzji mi3 pisze, by uważać jakie akcesoria się kupuje, bo są niekompatybilne (chińskie z europejskimi i na odwrót).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zakłóca nfc. Ja kupiłem silikonik od Lalo, i śmiga. A btw, w recenzji mi3 pisze, by uważać jakie akcesoria się kupuje, bo są niekompatybilne (chińskie z europejskimi i na odwrót).

No ja niestety od Lalo dostałem silikon do wersji chińskiej. Nawet nie mogłem sprawdzić, bo dopiero po wyciągnięciu z pudełka było widać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lalo, u mnie nic nie zakrywa ani mikrofonu na górnej krawędzi, ani tylniego, ani dolnego głośnika... ciekawe. Czyżby mój śmieszny pomarańczowo-brązowy był na wcdma? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz właśnie wersję WCDMA bo taki kolor był dostępny w takiej wersji. Były dostępne wszystkie oprócz czarnego.

Ja i G2

Hehe. Raklama dźwignią handlu.

Ale powiedz czy masz jakiś problem.. ? Jakbyś się nie dowiedział, że istnieje wersja WCDMA dalej byłbyś szczęśliwy z posiadania takiego superowskiego pokrowca, a teraz pewnie spać nie możesz...?

Ja i G2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silikon do Xiaomi niestety przykrywa czesc glosnikow, mic na gorze tele... Na dodatek jakis taki sredni jest i jednak powieksza.

Orginalny flip case wk...l mnie do reszty - telefon spadl mi z szafki nocnej, w locie case oczywiscie sie otworzyl (bo nie jest nijak zabezpieczony) i stracilem szklo hartowane (lepiej ze szklo niz wyswietlacz)... Wiec ten flip case to sie zasadniczo nie nadaje :P

 

Wybor pokrowcow niby duzy, ale albo zaslaniaja glosnik/mic na dole, albo mic na gorze, albo mic od cam.

 

Znalazlem co takiego i zamowilem:

http://www.ebay.ie/itm/161300909734?var=460334374724&ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

 

Pod wzgledem NIE zakrywania tego co ma byc odkryte wyglada obiecujaco. Dodatkowo wyglada ze ladnie lezy, chroni rogi, itd. Zobaczymy - jak przyjdzie, obfoce i pokaze jak wyglada w rzeczywistosci.

 

P.S. Szklo oczywiscie tez zamowilem :P

 

Sprzedaje takie etui tylko na Samsungi S3/S4/Note2/Note3. Klienci sa zadowoleni, nikt nie zgłaszał problemów z NFC czy zasięgiem.

Ładnie się prezentują na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz właśnie wersję WCDMA bo taki kolor był dostępny w takiej wersji. Były dostępne wszystkie oprócz czarnego.

Ja i G2

Ale powiedz czy masz jakiś problem.. ? Jakbyś się nie dowiedział, że istnieje wersja WCDMA dalej byłbyś szczęśliwy z posiadania takiego superowskiego pokrowca, a teraz pewnie spać nie możesz...?

Ja i G2

Właśnie podobna odpowiedz otrzymałem od Lalo. Generalnie kierowałem się pozytywnymi opiniami o tym sprzedawcy z tego forum. Teraz mam mieszane uczucia. Niby kontakt dobry, przesyłkę otrzymałem na czas, jednak silikon do innej wersji telefonu. Razem z etui zamówiłem szkło hartowane Nillkin, a otrzymałem Mocolo, z którego nie jestem zadowolony.

Mam też dziwne przeczucie, że Robbo to drugi nick Lalo na tym forum. Bo nawet jak napisałem PW do Lalo o tym, że róg szkła mi się ukryszył, to zaraz w którymś z postów Robbo napisał, żeby uważać na szkła o grubości 0.2mm bo są kruche.

Ostatecznie teraz wolę zamówić z Chin sam i poczekać. Będzie nawet taniej i tylko do siebie będę miał pretensje, że przyjdzie coś nie takie, jakie miało być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...