Skocz do zawartości

Jaki pokrowiec wybrać


lucas7911

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 miesięcy temu...

Witam,

 

niedawno zakupiłem telefonik i chciałem dokupić do niego jakąś obudowę najlepiej wraz z folią ochronna na ekran. Nie mam jakiś szczególnych wymagań. Chodzi mi żeby w razie ewentualnego upadku telefonu obudowa w jakimś tam stopniu mniejszym bądź większym zamortyzowała upadek. Jest tu 12 stron i na prawdę cieżko jest coś konkretnego znaleźć i tym bardziej wybrać. Przeczytałem że aluminiowe obudowy lepiej sobie odpuścić. Co polecacie?

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

niedawno zakupiłem telefonik i chciałem dokupić do niego jakąś obudowę najlepiej wraz z folią ochronna na ekran. Nie mam jakiś szczególnych wymagań. Chodzi mi żeby w razie ewentualnego upadku telefonu obudowa w jakimś tam stopniu mniejszym bądź większym zamortyzowała upadek. Jest tu 12 stron i na prawdę cieżko jest coś konkretnego znaleźć i tym bardziej wybrać. Przeczytałem że aluminiowe obudowy lepiej sobie odpuścić. Co polecacie?

Pozdro.

nillkin

Tepnięte z mi3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też używam obudowy Nillkin i mogę ją śmiało polecić. Co prawda telefon robi sie przez to troszeczkę grubszy, ale po kilku dniach już się tego nie zauważa. W opakowaniu znajdziesz też folię, ale dla lepszej ochrony ekranu proponuję pomyśleć nad zakupem szkła hartowanego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź @bullsblood i @mars28. Lepiej kupować u naszych "majfrendów" z ali czy z ibg? i pytanko czym się różni szkło hartowane (wiem że ceną)

 

http://allegro.pl/szklo-hartowane-folia-ochronna-glass-xiaomi-m3-mi3-i5433804907.html

 

od

 

http://allegro.pl/megara-szklo-hartowane-9h-xiaomi-mi3-i5382976207.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanie o plecki nilkinna - czy chroni to też górę i dół telefonu, czy tylko tył i boki?

 

Jeśli chodzi i górę i dół telefonu to osłonięte są tylko krawędzie od strony pleców telefonu i wszystkie narożniki. Zobacz na zdjęciach w necie jak to mniej więcej wygląda. I tak wszystko zależy w jaki sposób telefon upadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Co sądzicie o tym? Nurtuje mnie pytanie czy mi3 ma opcje blokady ekranu z takim pokrowcem, coś mi się kojarzy w którejś aktualizacji że było ale za cholery nie mogę znaleźć...

 

http://www.aliexpress.com/item/xiaomi-mi3-redmi-note-xiaomi-mi4-redmi-red-rice-1S-window-holster-leather-phone-case-free/2004758110.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

witam wszystkich serdecznie, 

Dopiero zamówiłem  u Burizy swoje Mi4C i o ile już szkło hartowane xiaomi kupiłem, to szukam gdzieś etui amzer hybrid warrior case w normalnej cenie - u producenta 8$ +30 wysyłka...  wspomoże ktoś linkiem? Czy jest sens pchać się w tanie podróby na Ali? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
1 godzinę temu, marceleqs napisał:

Za niecałe 20zl masz na allegro transparentne + szkło ochronne. Obydwie rzeczy bardzo dobrze wykonane. Jak dla mnie lepsze takie minimalistyczne to niż jakieś fikuśne etui.

Możesz zapodać przykładowy link do allegro?

Bo szukam i wszystko z chin i samo etui.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja brałem to, ze Szczecina:

http://allegro.pl/xiaomi-redmi-note-3-flex-pokrowiec-etui-szklo-9h-i5939973743.html

Polecam to szkło, miałem na poprzednich telefonach różne folie a na samsungu szkło i prawda jest taka że folie zmieniałem co jakiś czas a na samsungu mam prawie 2 lata szkło i wciąż prawie bez rys a komfort korzystania.. tego ani nie widać ani się nie odczuwa. Rewelacja.

Ujj... Ty masz Mi3 a ja Redmi Note 3, nie zauważyłem, ale polecam w takim razie wysłać masowe zapytanie do wielu sprzedawców czy i kiedy będą mieli, może nie wszystko wystawiają a może już do nich to leci/płynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ze swojej strony mogę polecić love mei, do lasu i w teren, deszcz, błoto i nie za głębokie strumyki nie straszne tylko robi się  ciężka i spora cegła.
Na co dzień po mieście i do kościoła flip case mercury.
Może to przesada z mojej strony ale na ekran nakleiłem szkło nilkina i na nie folię matową, żeby zwiększyć komfort przy mocnym oświetleniu. O dziwo taka konfiguracja śmiga bez problemu nawet po włożeniu do love mei :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Testuje od października. Szczerze to telefon jeszcze mi nie upadł, także nie potwierdzę ze zabezpiecza w 100%. Guma jest dość gruba, średnio elastyczna. Tylna matowa powłoka gwarantuje pewny chwyt. Także ze wszystkich dostępnych gumowo/TPU etui, Amzer prezentuje się najlepiej.

Wysłane z mojego MI 3W

Telefon parę razy zaliczył już glebę. Etui daje radę. Nie wiem czy jest dostępne, ale polecam.

ps. Jedynie panzer glass, kwalifikuje się pod wymianę. Zdążyło popękać.

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Może jeszcze się komuś przyda - co kilka miesięcy zmieniam etui ma mi3, bo używa go nastalotka, która takie akcesoria szybko niszczy i najlepiej sprawdza się nillkin z serii fresh, wciąż do kupienia w znanym serwisie aukcyjnym za 29 zł; polecam; telefon zaliczył juz kilka upadków w różnych okolicznościach i żyje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...