Skocz do zawartości

Jaki pokrowiec wybrać


lucas7911

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Silikonowe etui zgodne z WCDMA

 

Coś z aliexpress:

1) http://www.aliexpress.com/item/xiaomi-soft-TPU-Case-For-xiaomi-3-Mi3-phone-XIAOMI-3-Silicone-Case-free-shipping/1481510151.html

 

2) http://www.aliexpress.com/item/TOP-Quality-original-xiaomi-Red-Rice-Hongmi-Leather-Case-flip-leather-cover-for-Red-rice-mobile/1556274998.html

 

Ostatnie 2 tygodnie szukam silikonowych/TPU case'ów do Mi3 w Polsce. Cisza, makiem zasiał. Ktoś coś wie kiedy będą dostępne?

Edytowane przez t.bone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nillkin fajne wygląda i jest wygodny, ale tak jak pisze t.bone - jak telefon przywali rogiem czy ekranem to raczej nie pomoże, zresztą bokiem chyba też nie. 

 

Kilka postów wcześniej jest link do walleta, który sobie kupiłem, t.bone pokazał też fajny wallet dostępny w EU i mówiąc szczerze nie widzę innego rozwiązania niż jakiś flip/wallet albo porządny silikon. Szkło na ekran nakleić można swoją drogą, jest szansa że przy upadku stracimy tylko szkło a nie ekran.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, w przyszłym tygodniu (jak dobrze pójdzie) będę szczęśliwym użytkownikiem Mi3 z Ibuygou i mam podobny dylemat - jaki pokrowiec, etui wybrać. Dla osób które szukają etui typu wsuwka znalazłem coś ciekawego: https://www.youtube.com/watch?v=DDRKkXEM2ss  Jest to prawdopodobnie etui przeznaczone dla sony xperia Z1. Kiedyś miałem podobne etui firmy Bugatti i z czystym sumieniem polecam - super wykonanie. Pozdrawiam.  :grin: 


Niestety firma Bugatti nie robi pokrowców dedykowanych do Xiaomi: http://www.bugatti-fashion.com/de/Handytaschen-und-Tablettaschen-1/ .  :-| 

Edytowane przez MAK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc, wymieniłem Nillkin frosted na case wykonany z TPU/Silikonu od firemki AZMER. Czytałem na forum miui.com i generalnie zachwalali. Po drobnych problemach z włożeniem (dość mocno przylega, idelanie spasowany) teraz mój Mi3 ma taką ochronę jak należy. Szczerze, mogę polecić.

BTW mam kilka sztuk na zbyciu  :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anforcjunetli nie ma takowego wycięcia pod 2. mikrofon. Zgodnie z zapewnieniem producenta nie wpływa to na funkcjonalność.

Szukałem przez dłuższy czas coś sensownego pod wdcma, zachęcony opiniami na forum miui.com zdecydowałem się na Amzera.

Wysłane z mojego MI 3W

Edytowane przez t.bone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod WCDMA są gumy na ali. Amzer wyglada bardzo porządnie. Możesz jakoś zweryfikować temat wpływu zakrycia 2go mic albo jego braku na jakość rozmów ?

 

W ciągu dwóch ostatnich dni odkąd ubrałem go w ten silikon, nikt z kim rozmawiałem przez słuchawkę nie miał zastrzeżeń.

 

 

Zerknij też proszę, czy wycięcie na głośnik na dole nie jest węższe niż on sam.

 

Nie powiedziałbym, że jest węższe - jest powiedzmy "na styk".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ciągu dwóch ostatnich dni odkąd ubrałem go w ten silikon, nikt z kim rozmawiałem przez słuchawkę nie miał zastrzeżeń.

 

 

 

Nie powiedziałbym, że jest węższe - jest powiedzmy "na styk".

Brzmi rozsądnie. To jest w takim razie ciekawa alternatywa, bo silikon jest dostępny w EU ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem, sam kupiłem skórzany portfel, ale nie Amzera. Gabaryty nie są jakoś okrutnie większe, może poza grubością - jednak komfort psychiczny (chroniony cały telefon) i estetyka (wallet jest dokładnie taki jak chciałem - elegancki i stonowany) są w tym wypadku i dla mnie nie do przecenienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zależy na czym Tobie zależy. Wg mnie, nie wybrał bym żadnego z powyższych. Słaba ochrona, jedynie może zagwarantować fajny wygląd. Sam używam etui silikon/TPU brytyjskiego Amzer. Jestem mega zadowolony.

ps. Jeśli nadal chcesz Nillikn to mogę sprzedać Ci używany za 10 zeta.

Wysłane z mojego MI 3W

Edytowane przez t.bone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawcy na ebay zazwyczaj wysyłają do PL ;) Jeśli chcesz wyglądu - weź to co Ci się podoba. Jeśli chcesz ochrony - weź to co zasłania wszystkie krawędzie/rogi i będzie jakoś amortyzować ewentualny upadek. Wallet, flip, pouch (taki jak juź linkowałem, taki jak poleca t.bone) - co sobie wymyślisz, byle spełniało określoną obok rolę i nie miało ekspresów/nap/Bóg wie czego co w trakcie używania może poharatać fon.

 

Jeśli jednak ebay/ibuygou to problem - to nie pomogę :) Nie znam rynku PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Działa tak jak to widać na zdjęciu :)

Szczerze mówiąc to mało przydatny "bajer". Musiałbyś mieć cały czas odblokowany telefon, żeby to miało jakikolwiek sens. 

Zasadniczo ten case wygląda identycznie jak zwykły Nilkina, tyle, że ma osłonę z wycięciem na przód telefonu. Na pewno będzie się dobrze trzymał w dłoni. Na jakość wykonania na pewno nie będziesz narzekał. Gdyby był bez tego wycięcia to brałbym w ciemno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja sobie zamówiłem coś takiego. Pomarańczowy bardzo ładnie się komponuje z czernią, a dzięki temu, że pokrowiec jest mały i cienki, telefon wygląda bardzo elegancko. Lekko wystające krawędzie dają pewne zabezpieczenie w przypadku upadku. Pewnie, że nie ochronią tak jak gruba guma, ale coś tam dają. 

 

Otwierane miałem z kilkoma innymi, dla mnie niewygodne i nieładne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam kolegów ,niebawem będę za kupował mi3 i zastanawiał się nad doborem pokrowca ,mam pewne wymagania z racji swojej pracy potrzebuje czegoś pancernego i do głowy przychodzi mi pokrowiec od love mei co wy na to? Natomiast w ciągu normalnych dni potrzebował bym cos lekkiego lecz żeby choć trochę tez chroniło sprzecik i tu juz potrzebuje całkowitej podpowiedzi .pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę zamawiał Amzer TPU/Silikon for Xiaomi MI3 zachwalany na miui.com i kilka postów wcześniej, zmieniam z flipcase po tym, jak wypadl mi z reki i kantem pierdzielnąl w beton.

)Własnie jedzie do Acida na wymiane LCD)

Ktoś chętny za zakup? mogę wziąć sztukę - dwie więcej i odsprzedać dalej - info PRV.

Edytowane przez Edek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testuje od października. Szczerze to telefon jeszcze mi nie upadł, także nie potwierdzę ze zabezpiecza w 100%. Guma jest dość gruba, średnio elastyczna. Tylna matowa powłoka gwarantuje pewny chwyt. Także ze wszystkich dostępnych gumowo/TPU etui, Amzer prezentuje się najlepiej.

Wysłane z mojego MI 3W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...