Skocz do zawartości
  • 0

700zl - konkretne wymagania


Exodisss

Pytanie

Słowem wstępu, przechodzę z A5 2016 i chce telefon szybszy i oczekuję ogólnie lepszego działania. Niestety Samsung przy moim użytkowaniu lekko niedomaga, kilka kart w przeglądarce Tapatalk, YouTube i dwie apki w tle i ciężko się swobodnie między nimi przełączać.

Mam dylemat między Redmi Pro a Note 4 / Pro, w sumie to nie widzę między nimi drastycznych zmian a są w podobnej cenie.

Co warto brać pod uwagę? Przyda się jeszcze dobre audio na słuchawkach.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
8 godzin temu, Exodisss napisał:

 

Słowem wstępu, przechodzę z A5 2016 i chce telefon szybszy i oczekuję ogólnie lepszego działania. Niestety Samsung przy moim użytkowaniu lekko niedomaga, kilka kart w przeglądarce Tapatalk, YouTube i dwie apki w tle i ciężko się swobodnie między nimi przełączać.
 

Mam dylemat między Redmi Pro a Note 4 / Pro, w sumie to nie widzę między nimi drastycznych zmian a są w podobnej cenie.

Co warto brać pod uwagę? Przyda się jeszcze dobre audio na słuchawkach.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

 

Masz telefon za ca. 1200zl ktory ci "niedomaga" a chcesz na nowy przeznaczyc 700zl ktory ma byc grubo lepszy?

Czy tylko ja tu widze pewna niescislosc?

Miedzy tymi modelami to chyba najwieszka roznica jest zastosowany ekran. Poza tym wez te 4GB ramu jak to ma byc wielozadaniowy kombajn.

Najlepiej wejdz na forum w temat o obu telefonach i poczytaj.

Tylko nie wiem czy zakup zmiescisz w 700zl u "bezvatowcow" ewentualnie z mozliwym vat. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Stosunek jakość/cena w xiaomi lepsza no ale bez jaj ;) Patrz na to tak w cenie 1200 zł masz jakiegoś tam szajsunga , a w tej samej cenie masz lepszego pod każdym względem xioami. Celuj w Mi5 albo tak jak pisze Redmi2. A tak w ogóle to po kiego ciorta kupowałeś szajsunga ????

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Redmi Pro taki zły? W A5 2016 ewidentnie brakuje RAMu i wydajności procesora, oby te parametry były lepsze.

Poza tym stosunek ceny do jakości w Xiaomi jest nieco lepszy niż w Samsungu

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka



Procek wydajniejszy jest, RAM też więcej, ale za 700 zł to nie kupisz redmi pro przy tym dolarze

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Z tych dwóch wybrał bym Xiaomi Redmi Pro z X25 3Gb Ram, tylko cena to w ok. 800zł. Kumpel ostro go katuje, ale zawieszek nie ma.

Czy o połowę jest wydajniejszy od Samsunga to nie wiem, ale do dość intensywnej pracy wystarcza :) 

Jeśli chcesz kombajna to bierz mi5, albo spróbuj zmienić ROM w swoim samsungu i podkręcić trochę procka :-)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...