Skocz do zawartości

Chmura Xiaomi


mersik11

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.Mam dwa następujące problemy, jeśli znalazła by się dobra duszyczka i raczyła pomóc byłbym wdzięczny.
1.Otóż posiadam pełną synchronizację z chmurą Xiaomi, na telefonie wszystko ładnie widać, natomiast po zalogowaniu się na komputerze do chmury Xiaomi i próbie wejścia przykładowo w galerię Xiaomi prosi o synchronizację z chmurą.
2.Ostatnio zapisałem kilka obrazków z internetu i dodałem je do ukrytych tj. do chmury Xiaomi.Jak mogę odzyskać te zdjęcia tzn. gdy próbuję je przenieść spowrotem do jakiegoś folderu na komputerze ich po prostu nie ma.Wyszukałem na całym urządzeniu nazwy danego obrazu i bez najmniejszych skutków.Co można zrobić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zrezygnuj z chmury. Wysłanie na nią 5 GB idzie szybko, ale spróbuj z niej coś pobrać. Ja miałem ciągle kłopoty ze sprawdzenie czegokolwiek na chmurze, dodatkowo telefon po wysłaniu zdjęcia na chmurę, psuje jakość zdjęć na telefonie i w razie potrzebny doczytuje jez chmury, niestety z katastrofalna prędkością.
Kolejny powód to jej pojemność, telefon ma 32 GB pamięci, a chmura tylko 5 GB. Jak ją zapełnisz to komunikaty o wykupieniu dodatkowego miejsca Cię zamęczą.



wysłane z RedMi Note 3 Pro

Jeśli ktoś wie jak ją całkowicie wywalić z telefonu, to chętnie poczytam

wysłane z RedMi Note 3 Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...