Skocz do zawartości

Xiaomi Redmi 4 Pro - recenzja YT | MajsterPirzu.


Pirzu

Rekomendowane odpowiedzi

I jest - recenzja xiaomi redmi 4 pro - klik, żeby obejrzeć na YT - link do produktu wspierajacy mój kanał - KLIK, lub taki zwykły - KLIK, Redmi 4 to następca bardzo popularnej 3ki - tamta miała świetną baterie, dobre wykonanie, nienajgorsze parametry ale wstrętny wygląd. A jak wyglada redmi 4 i czy to tylko ewolucja, a może rewolucja? Tego dowiecie się z recenzji na którą zapraszam :) A nastepnie Mi Mix, Elephone s7, sluchawki, Redmi 4a i moze Air 13 (laptop od xiaomi) i chce tez Meizu pro 6 plus, Nubie z11 itp itd :P 


Bez_tytu_u.jpg

Edytowane przez Pirzu
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zgól ten koper, synu.

Śmieszą mnie takie teksty, nie pasuje nie oglądasz i tyle.
I bateria trzyma średnio 16 godzin, a nie 8 tak jak powiedziałeś. Poza tym lepiej chyba, żebyś testował na romie od xiaomi.eu

Jednemu trzyma 5,drugiemu 15. Każdy korzysta inaczej.
Czego Ci trzyma 16h? SoTu masz tyle?

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Matf napisał:

I bateria trzyma średnio 16 godzin, a nie 8 tak jak powiedziałeś. Poza tym lepiej chyba, żebyś testował na romie od xiaomi.eu

Recenzja jest wideo, więc ją się ogląda, nie tylko słucha, choć i z tym drugim nie do końca dobrze Ci wychodzi.
Mówiłem o czasach SoT, nie ile bateria mi trzymała. na recenzji wideo, jak pamietam, jest scena gdzie jest pokazany jaki to rom - to xiaomi.eu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...