Skocz do zawartości

nie działające przyciski dotykowe


Piechox

Rekomendowane odpowiedzi

Za mało szczegółów.
Instalacja SuperSu pod TWRP powoduje podobno problemy z przyciskami dotykowymi, trzeba korzystać z wbudowanej w cyanogenmod aplikacji do przyznawania uprawnień root. Najlepiej przeczytać cały wątek dotyczący CM13 na XDA bo temat nie działających przycisków był tam poruszany.
Możesz też przywrócić backup/zainstalować MIUI i sprawdzić przyciski na romie XIAOMI.


Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

podłączam się pod temat, wczoraj uruchomiłem moje mi5, założyłem szkło mk3 (flexi glass czy jakos tak), grubość 0.2mm - drastycznie spadła czułość przycisków dotykowych. Jeszcze menu działało w miarę (tak w 70%), ale "back" właściwie losowo. Zdjąłem szkło - problem zniknął,  założyłem folie z zestawu do ringke fusion - nadal jest ok. 

Podejrzewam, że mam jakąś felerną sztukę, bo przecież wiele osób ma szkło i nie ma problemu. Reklamować tego mi się nie chce, zresztą, byłoby chyba trudno, skoro bez osłony ekranu wszystko działa super - mój pech?

Teraz pytanie - czy można jakoś podkręcić czułość tych przycisków softem, 

ew. czy możecie polecić jakieś inne szkło lub dobrą folię która nie blokuje działania dotyku? (ta od ringke jest za mała, nie pokrywa ekranu tak ładnie jak to robiło szkło mk3 - szkoda)...
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...