Skocz do zawartości

Redmi 3s resetowanie


Pavoe

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka miesięcy temu zakupiłem Xiaomi Redmi 3s 3/32GB, a od jakiegoś czasu zauważyłem, że telefon resetuje się kiedy chce, czasem w najgorszych momentach. Czy jest nieodblokowany, czy się go użytkuje, od czasu do czasu samoistnie się resetuje, średnio raz dziennie. Bywały momenty, kiedy resetował się co kilka dni, raz nie resetował się od momentu jednego zaktualizowania systemu, jednak problem powrócił po kolejnej aktualizacji. Nie zauważyłem do tej pory powodu tych resetów, wszystko wydaje mi się w normie, chociaż coś musi być nie tak, skoro tak się dzieje. Jeśli ktoś wie, co może stwarzać te problemy, jeśli ktoś się z tym kiedyś spotkał i wie, jak temu zaradzić, proszę o pilną pomoc.

Z góry dzięki i załączam screena z ważniejszymi informacjami o telefonie

.Screenshot_2016-12-14-16-36-34-258_com.android.settings.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Na globalu też miałem pare razy reset. Odkąd wrzuciłem rom xiaomi.eu, problem nie występuje, więc być może wina leży po stronie romu. 

Sam posiadam R3s od prawie roku (od początku na xiaomi.eu) i nigdy nie miałem żadnych problemów. Więc też podejrzewam że to wina ROMu.

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.12.2016 o 22:14, FloWirus napisał:


Sam posiadam R3s od prawie roku (od początku na xiaomi.eu) i nigdy nie miałem żadnych problemów. Więc też podejrzewam że to wina ROMu.

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka
 

Premiera w czerwcu a kolega ma od prawie roku, ciekawe rzeczy prawicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre pytanie... U mnie jeszcze tak często się nie resetuje (i mam nadzieję, że nie będzie), ale też stoję nad wyborem - gwarancja na wszelki wypadek lub danie sobie spokój i wgranie xiaomi.eu. Co o tym myślicie? Czy jest pewność, że to wina ROMu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Prześlij swój problem z załączonymi logami do xiaomi po przez aplikację opinie to pomoże im znaleźć problem. Pewny sort telefonów 3S ma z tym problem. Jest to wersja beta więc resety mają prawo się zdarzać. Wgraj ROM global stable lub (xiaomi.eu stable) i powinno działać, jeżeli nie oddać niezwłocznie na gwarancję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...