Skocz do zawartości

Tylne klapki do MI5 (drewniane/szkło)


Bohyn

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka,

na pewno nie każdy jest fanem zakładania na telefon etui/bumpera które mniej lub bardziej zmieniają wygląd naszego telefonu. Dostępne są tez folie 3mk ale trzeba się liczyć z kosztem 80-90zł. 

Może po prostu wymienić tylną klapkę? Wiem, ochrona żadna, ale mi jeszcze nigdy telefon nie spadł/wypadł itp. Zaś do sprzedaży można założyć niezniszczony oryginał.

Oryginał na dragon-tt to koszt 28$, więc wolałbym coś tańszego. Czy ktoś próbował zamienników? np ten na aliexpress lub inny droższy

Interesująca jest wersja matowa, zawsze palcowania unikniemy. Ważne aspekty to spasowanie, jakość plastiku i wygląd.

Ktoś kupił i jest zadowolony? Może jakieś fotki?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klapki nawet nawet, nieco grubsza dzięki czemu aparat trochę jest schowany. Z tym że:
"Wiem, ochrona żadna, ale mi jeszcze nigdy telefon nie spadł/wypadł itp. Zaś do sprzedaży można założyć niezniszczony oryginał. "
Ja kupiłem MI5 żeby go używać a nie teraz oszczędzać i pakować go w jakieś tandetne klapki żeby następny właściciel dostał telefon prawie jak nowy... ;p Za troszkę ponad 60zł kupiłem od 3MK 3D Glassa w wersji matowej (była promocja) i na razie sprawdza się znakomicie, MI5 nie straciło nic ze swojego uroku a sam tel nie jest śliski jak mokre mydło, moje telefony już od dłuższego czasu nie miewają nieoczekiwanych kontaktów z podłogą i liczę że tak zostanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Doszło do mnie frosted black z tej aukcji

Przydałaby mi się tylko przyssawka która byłaby w stanie ogarnąć tylne plecki mi5, to sprawdziłbym jak leży. Wygląda całkiem nieźle, taki jakby gumą lekko pokryty plastik i zdecydowanie znacznie mniej się ślizga niż szkło czy folia carbon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Witajcie,

Mogę sprowadzić tylne obudowy do MI5 dla chętnych. Robię dostawy raz/dwa razy w miesiącu i mogę podpiąć zamówienia na życzenie. Wysyłam wtedy z Polski listem i tyle. Kto chętny może pisać mi maila przez zgłoszenie serwisu na micenter.pl a ja sobie zapiszę dla kogo i dołączę do dostawy, a klient dostanie fakturę do opłacenia jak już przedmioty będą u mnie.

Do wyboru:

  • czarne szklane: 175 zł
  • białe szklane: 165 zł 
  • różowe/złote: 150 zł
  • bambusowe: 65 zł

Części oryginalne, a szklane są drogie więc mam tu niewielki zysk ;) 

Załączam zdjęcia jak wyglądają bambusowe (do MI Note też sprowadzam i ta sama cena). Jak ktoś ma MI5 Pro to założenie tej klapki odejmuje kilka gramów i telefon nie jest tak śliski. Wykonanie nie jest takie super hiper ale to faktycznie drewno jakości poryw z MINote. Zauważyłem też, że czasem literka I się odkleja ale to można poprawić kropelką i wtedy trzyma. Aha i trzeba mieć w miarę proste MI5 (a nie wygięte w banan) bo inaczej są niewielkie szpary. Ja mam trochę przy slocie SIM ale nie przeszkadza to zupełnie. 

IMG_20161214_122436.jpgIMG_20161214_122415.jpg

IMG_20161214_122250.jpgIMG_20161214_122117.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zastanawiam się czy możliwa jest wymiana tylnej klapki w MI5 na ceramiczną. Widziałem filmy z rozbierania telefonu, ale zawsze wersji szklanej, wszystkie znalezione zamienne obudowy również są szklane albo plastikowe. Czy ktoś podejmował się tego tematu, udało mi się a może zrezygnował?

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drewniane? było by super za oryginały do mi5 zapłaciłem coś ponad 30$ a nie wiem jak długo wytrzymają u żony. Chociaż ja mam już trzecie plecki pobite w mi note pro. Te tanie i te drogie wyglądają i pękają tak samo. Ale jak by były drewniane... rewelacja

Wysłane z mojego MI NOTE Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Marcinmarcino napisał:

Drewniane? było by super za oryginały do mi5 zapłaciłem coś ponad 30$ a nie wiem jak długo wytrzymają u żony. Chociaż ja mam już trzecie plecki pobite w mi note pro. Te tanie i te drogie wyglądają i pękają tak samo. Ale jak by były drewniane... rewelacja

Wysłane z mojego MI NOTE Pro przy użyciu Tapatalka
 

Rewelacja też wyglądają. Miałem na Mi4 i na każdym robiło to wielkie 'woooooooow!'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam. Dzisiaj niestety upadł mi mój Xiaomi Mi5. Po upadku plecki urządzenia całe się potłukły. Wiem, że można je wymienić nawet samemu. Tylko moje pytanie - gdzie kupić najlepsze? Widziałem na Amazon, ale wyglądają na podróbki :/ Jakieś propozycje?

16-23-41-xiaomi-mi-5-back-cover-3d-ceramic-black_2582_1473242652.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Acid te plecyki to nadal aktualne?? Jest możliwość zamówienia ?

Tak ale trzeba aktualnie czekać. Wszystkie poszły. Następna dostawa za ok 3 tyg ale mam nadzieje przyjdzie znacznie więcej.
Podpinam się pod pytanie MD13. Jest tam jakaś szybka przykrywająca ledy? Widzę że brud się tam zbiera.

Nie ma. Tego typu obudowa nie ma szybki, nie ma jak jej zamontować pod spodem by nie wypadało. W oryginalnej szklanej masz wszędzie szkło więc otwór na diody jest naturalnie zakryty taflą szkła. W bambusie naturalnie nie ma czym przykryć otworu.

Ale... Diody LED są przecież przykryte. Cała płyta główna jest zamknięta pokrywą i diody też. Gdyby szkiełko z tej pokrywy było brudne to zdejmuje się bambus i patyczkiem czyści to szkiełko. Ale nie ma w ogóle się czym przejmować. Szkiełko może się pokryć kurzem trochę ale nic to nie zmienia w działaniu diod (przenikalności światła?).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Acid napisał:

Mam białe. Czarne mogę zamówić ale są bardzo drogie. U mnie ok 180-190 zł. Nie wiem czy nie lepiej inwestować w bambus. Za cenę ceramicznej u mnie masz 2,5 obudowy bambusowej.

Ja czekam na bambo. Tak jak ci wysłałem zapytanie przez micenter. Czekam na info od ciebie kiedy będą wtedy biorę :)

Rozumiem ,że bambo jest takie jak mi note?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...