Skocz do zawartości

Modyfikacja wybudzania telefonu sensorem linii papilarnych


sp4ubw

Rekomendowane odpowiedzi

Wow! Genialne, zawsze chciałem żeby przycisk odblokowania był ciągle aktywny. Wielkie dzięki za te info! 

1 pytanie - czy przy każdym updacie tygodniowym trzeba to instalować od nowa?

 

edit: z tego co czytam trzeba miec roota żeby to zainstalować

Edytowane przez Vognar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji sprzedaży MI5, tak, chcę na dniach sprzedać :) Musicie sami dalej testować softy i działanie, a jak ktoś zainteresowany kupnem czarnej MI5 32GB z wieloma kabelkami porządnymi, ringke, silikonem, przejściówkami z micro USB z przenoszeniem OTG to zapraszam prywatnie. Przed świętami cena będzie bardzo niska, a sam telefon w idealnym stanie, z Nougatem.

Forum nie opuszczam ale rzadko będę zaglądał do tego działu :)

Edytowane przez sp4ubw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji sprzedaży MI5, tak, chcę na dniach sprzedać Musicie sami dalej testować softy i działanie, a jak ktoś zainteresowany kupnem czarnej MI5 32GB z wieloma kabelkami porządnymi, ringke, silikonem, przejściówkami z micro USB z przenoszeniem OTG to zapraszam prywatnie. Przed świętami cena będzie bardzo niska, a sam telefon w idealnym stanie, z Nougatem.
Forum nie opuszczam ale rzadko będę zaglądał do tego działu

Czemu sprzedajesz ?

Tapnięte z Lenovo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
9 minut temu, JacekBB napisał:

Na filmiku gościu pyta w ekran i mu się wygasza. To jest jakiś bajer? U mnie działa ale w odwrotnie. Z ciemnego na jasny.

Jeśli można włączyć wyświetlacz to też można wyłączyć, wystarczy poszukać takiego czegoś w systemie a jak nie ma to dodatku który nam to umożliwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@simcold

Ma MIUI, a nie CM. :) co zresztą napisał konkretnie w opisie i nie ma Xposed tylko Nova Launcher, który ma to w standardzie bo ma obsługę gestów. Poza tym to mój film, więc pisząc o mnie poproszę odnośnik do nicka, łatwiej będzie śledzić wpis i odpowiedzieć. Teraz zaglądam tylko przy okazji do tego tematu.

Edytowane przez sp4ubw
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=1895]simcold[/mention]
Ma MIUI, a nie CM.  co zresztą napisał konkretnie w opisie i nie ma Xposed tylko Nova Launcher, który ma to w standardzie bo ma obsługę gestów. Poza tym to mój film, więc pisząc o mnie poproszę odnośnik do nicka, łatwiej będzie śledzić wpis i odpowiedzieć. Teraz zaglądam tylko przy okazji do tego tematu.

A to przepraszam :-) A xposed nie mam bo mam andka 7....

Wysłane z mojego MI+5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Działa na każdej wersji, najlepiej ręcznie wejść jakims menadżerem z rootem do /sys/devices/soc/soc\:fpc_fpc1020/enable_wakeup , zmienić z 0 na 1 i zapisać. Działa od razu, nie potrzebny nawet restart. Sprawdzałem na najnowszej wersji.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kios napisał:

Działa na każdej wersji, najlepiej ręcznie wejść jakims menadżerem z rootem do /sys/devices/soc/soc\:fpc_fpc1020/enable_wakeup , zmienić z 0 na 1 i zapisać. Działa od razu, nie potrzebny nawet restart. Sprawdzałem na najnowszej wersji.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
 

Robiłem dokładnie jak napisałeś i wszystko działa jak trzeba, lecz do momentu wyłączenia czy zresetowania telefonu po ponownym uruchomieniu wpis w pliku /sys/devices/soc/soc\:fpc_fpc1020/enable_wakeup znowu sam zamienia się na 0, ze skryptem .zip jest tak samo (skaner przestaje być aktywny), wie ktoś może dlaczego ? Da się to na stałe zapisać ??

 

Mam Xiaomi Mi5 xiaomi.eu 7.4.27

Edytowane przez foxit100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...