Jump to content

XIaomi - doszedł, jednak ma dodatkowy napis pod logiem


Earthalign
 Share

Recommended Posts

Hej!

Dzisiaj doszedł mój model xiaomi redmi note 4 3/64.

Przyszedł, wszystko ok, tylko, że ma niepokojący mnie napis CHINA MOBILE 4GLTE - pod logiem Xiaomi z tyłu obudowy, jak również przy włączaniu telefonu wyskakuje po tle z logiem xiaomi - Logo 4GLTE kolorowe i dopiero telefon się włącza. Co to oznacza?

Telefon zamówiłem z AZE.COM.PL - dawnego xiaomi.com.pl i zastanawiam się co ten znaczek oznacza, na recenzjach różnego typu nie widziałem go, więc to mnie niepokoi. Do tego nie jest możliwe go zdarcie itp, bo jest jak logo xiaomi "stworzone" na obudowie.

 

Jak sprawdzić również czy telefon jest prawdziwy - nie jest podróbą czy czymś podobnym? Ma 2 numery imei i na imei.info wyskakują jakieś dziwne informacje.

Z niecierpliwością czekam na odpowiedzi :)

 

Link to comment
Share on other sites

To dobrze - źle - obojętne? Z tego co widzę nie ma żadnych aplikacji szczególnych dla tego operatora "jest czysty" tylko ten napis z tyłu i przy włączaniu telefonu jest trochę denerwujący.

Czy to oznacza, że jest trochę "zmieniony " przez operatora?

I pytanie czy da się temu jakoś zaradzić?

 

Link to comment
Share on other sites

Łapie, co jest dosyć dziwne, że w przypadku łączenia się z siecią LTE - przez kartę sim - operator plus jest tylko znaczek 3G - zamiast 4G. jak również nie mogę pobrać informacji o pogodzie w aplikacji pogodowej "brak połączenia z siecią" wyskakuje, chociaż youtube, etc działa normalnie.

Link to comment
Share on other sites

Dodatkowo czy warto już zostawić taki telefon - mimo zbrandowania - czego nie było w opisie owego znanego sklepu *pozytyw taki, że szybko przyszedł * :D - Zamówiłem z banggood 2 miesiące temu i naliczyli vat, więc odesłałem i zamówiłem tutaj - tłumacząc zakup na tej stronie ^^

 

Czy system jest ok - czy ten syfiasty ?

 

unnamed.png

unnamed2.png

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...