Skocz do zawartości

XIaomi - doszedł, jednak ma dodatkowy napis pod logiem


Earthalign

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

Dzisiaj doszedł mój model xiaomi redmi note 4 3/64.

Przyszedł, wszystko ok, tylko, że ma niepokojący mnie napis CHINA MOBILE 4GLTE - pod logiem Xiaomi z tyłu obudowy, jak również przy włączaniu telefonu wyskakuje po tle z logiem xiaomi - Logo 4GLTE kolorowe i dopiero telefon się włącza. Co to oznacza?

Telefon zamówiłem z AZE.COM.PL - dawnego xiaomi.com.pl i zastanawiam się co ten znaczek oznacza, na recenzjach różnego typu nie widziałem go, więc to mnie niepokoi. Do tego nie jest możliwe go zdarcie itp, bo jest jak logo xiaomi "stworzone" na obudowie.

 

Jak sprawdzić również czy telefon jest prawdziwy - nie jest podróbą czy czymś podobnym? Ma 2 numery imei i na imei.info wyskakują jakieś dziwne informacje.

Z niecierpliwością czekam na odpowiedzi :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobrze - źle - obojętne? Z tego co widzę nie ma żadnych aplikacji szczególnych dla tego operatora "jest czysty" tylko ten napis z tyłu i przy włączaniu telefonu jest trochę denerwujący.

Czy to oznacza, że jest trochę "zmieniony " przez operatora?

I pytanie czy da się temu jakoś zaradzić?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łapie, co jest dosyć dziwne, że w przypadku łączenia się z siecią LTE - przez kartę sim - operator plus jest tylko znaczek 3G - zamiast 4G. jak również nie mogę pobrać informacji o pogodzie w aplikacji pogodowej "brak połączenia z siecią" wyskakuje, chociaż youtube, etc działa normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się ściągnąć tej aplikacji ze strony: https://jd.mi.com/?lang=en_US

Wyskakuje błąd 404 i na telefonie i na komputerze.

Tak się prezentuje telefon z tyłu i jego pudełko.

 

DSC_0186.jpg

 

Zamazałem treść naklejek - chyba, że są potrzebne to wgram normalne zdjęcie ;)

zamazane.jpg

Edytowane przez Earthalign
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo czy warto już zostawić taki telefon - mimo zbrandowania - czego nie było w opisie owego znanego sklepu *pozytyw taki, że szybko przyszedł * :D - Zamówiłem z banggood 2 miesiące temu i naliczyli vat, więc odesłałem i zamówiłem tutaj - tłumacząc zakup na tej stronie ^^

 

Czy system jest ok - czy ten syfiasty ?

 

unnamed.png

unnamed2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...