Jump to content

MOTYW w REDMI 3S


pasko22@wp.pl
 Share

Recommended Posts

Witam, jestem nowym użytkownikiem i proszę o poradę. Zakupiłam telefon Redmi 3S Pro i mam problem z wyłączeniem motywu. Czy w ogóle istnieje możliwość wyłączenia motywu ? Chciałabym wczytać sobie na pulpit zrobione zdjęcie, ale gdy próbuje ustawić jakiekolwiek (poza tymi wgranymi standardowo w telefonie) to wyskakuje mi informacja, że nie można wczytać zdjęcia. Gdy przeszłam na drugi pulpit, na którym nic nie robiłam to zdjęcie wstawiło się bez problemu. Proszę o pomoc. Dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

Niestety, ale nie mam czegoś takiego jak: TAPETY WŁASNE ;-( Mam tylko możliwość wyboru tapet: online, wgrane w telefon lub przeglądaj i jak chce wybrać tapetę np. zrobione zdjęcie to nadal jest informacja: ŻE NIE MOŻNA WCZYTAĆ OBRAZU. A może mam coś źle w ustawieniach, może czegoś nie zaakceptowałam przy pierwszym uruchamianiu telefonu ;-(

Link to comment
Share on other sites

Podepnę się pod temat, żeby nie zakładać nowego.
Panowie:
1. Gdzie można znaleźć plik z kopią motywu własnego? Chciałbym wrzucić go na dysk zewnętrzny, niestety nie mogę go zlokalizować.
2. Czy ktoś testował może, czy taki motyw można z powodzeniem wrzucić na inny egzemplarz?
Z góry dzięki

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Link to comment
Share on other sites

U mnie na Redmi 3S wystarczy wejść w Ustawienia->Tapeta następnie wybieramy czy chcemy ustawić obraz ekranu blokady czy pulpitu, następnie klikamy zieloną ikonkę z plusem w prawym dolnym rogu i wyszukujemy interesujące nas zdjęcie.

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Link to comment
Share on other sites

Niestety, ale żadna z powyższych propozycji nie działa, nadal jest błąd przy wczytywaniu zdjęcia :-( Już nie mam pomysłu co może być tego powodem. Jedyne chyba racjonalne rozwiązanie to przywrócić ustawienia od początku, ale tego nie chce robić, to już  ostateczność .... Mam ktoś inne jeszcze pomysły ?

Link to comment
Share on other sites

 

Dnia 29.12.2016 o 14:52, [email protected] napisał:

Niestety nadal nic :-( Chyba mam jakiś oporny model ...

Hej Pasko mam dokładnie ten sam problem co Ty, udało Ci się w końcu zmienić tapetę ? Ma ktoś może jeszcze jakieś sugestie ? Zmiana Launchera na systemowy nie pomaga ...

Edited by donboberto
Link to comment
Share on other sites

  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...