Skocz do zawartości

PROMOCJE, okazje Redmi Pro


Petr4682

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem nowy na forum, planuję się wdrążyć powoli w temat Xioami, jak i oprogramowania Miui.
Dlatego myślę, że przydałby się temat dla każdego, który chciałby kupić ten model w okazyjnej cenie no i przy okazji dla mnie, bo też poszukuje tego modelu w okazyjnej cenie :D

Jakby ktoś gdzieś widział, słyszał mógłby tu zamieścić link do aukcji :)

Ja akurat poszukuje jakieś taniej oferty, BEZ VATU(ubezpieczenie czy coś) wersja kolorystyczna czarna, wersja pamięciowa 32-64gb - zależy od ceny :D
No i gdyby był dobry serwis gwarancyjny do tego, byłoby idealnie, ale jak na razie zależy mi na niskiej cenie, bez vatu i dostarczeniu do świąt ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra gwarancja to IBG ale cena mało zachęcająca,mają ubezpieczenie od VAT.
Dobra cena i wysyłka bez VAT to Goldway.
W dobrej cenie ale z ryzykiem VAT to np Banggood, ale potrafią się ociągac z wysyłką.
Jeśli chcesz tanio, szybko i dobra gwara to nie ma;)
Musisz wybrać dwie z tych cech, od Ciebie zależy ktore

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, to jednak wolę kupić bez gwarancji gdzieś tanio z ubezpieczeniem od VATu, a jak będzie coś nie tak to wysłać do mi center, przynajmniej tu będę miał pewność ;) jakby ktoś coś widział w promo można wklejac, sam dużo dziennie szukam ale ceny porównywalne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ubezpieczenie od VAT ma tylko IBG, Goldway ma wysyłkę bez VAT. Nie widziałem innych sklepów z taką opcją, w której ten telefon byłby w miarę normalnych cenach.
3/64 za 185$ to już jest promocja, dwa miesiące temu trzeba było dać 250$ za niego

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, tpawel napisał:

"Goldway ma wysyłkę bez VAT." 
 

 

A co to znaczy bez VAT?  na IBG to wiem że jeśli nalicza to zwracają kwotę, a tutaj?  i gdzie widziałeś 3/64 za 185? i czyli jeśli taka cena 3/64 to 3/32 powinno być może gdzieś taniej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Petr4682 napisał:

A co to znaczy bez VAT?  na IBG to wiem że jeśli nalicza to zwracają kwotę, a tutaj?  i gdzie widziałeś 3/64 za 185? i czyli jeśli taka cena 3/64 to 3/32 powinno być może gdzieś taniej :D

Bez VAT w przypadku Goldway, oznacza ze placisz dodatkowo jakies 10$ i sprzedawca wysyla przesylke do UK a stamtad kurierem do Polski. Pozwala to na unikniecie platnosci VAT, bo paczka przychodzi do Polski z kraju wew UE.

Co do cen to wdzialem post, ze model 3/64 jest tanszy od 3/32 z jakich wzgledow - moze chodzi o dostepnosc, moze to ze goldway nie ma tego nizszego modelu - cholera wie.

Tu masz link https://www.aliexpress.com/item/Original-Xiaomi-Redmi-Pro-Mobile-Phone-MTK-Helio-X20-Deca-Core-5-5-inch-OLED-1920x1080/32715255476.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Petr4682 napisał:

Oj...  A ja chciałem szybciej kurierem... :?

Przeczytaj sobie ten topic i FAQ:

http://telchina.pl/hong-kong-goldway-wspolpraca-promocje-pomoc-t12201.html

Ogolnie czas dostawy oscyluje do 2 tygodni ta metoda. Wiec nie jest tak zel, ale napewno nie bedzie to czas dostawy z IBG gdzie czasem masz telefon w 3/4 dni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wacha56ks napisał:

Ja kupowałem od polskiego sprzedawcy ale wysyłał z HongKongu DHL i płaciłem wat, teraz wysłał mi Xiaomi Mi5SPlus innym przewoźnikiem i czekam co będzie.Jak by co napiszę.

Tapnięte z Wachofonu
 

i nie lepiej byłoby zapłacić te 10 dolców ubezpieczenia, bez pośredników z allegro i kupić to bez obaw o vat? Na pewno wyszłoby taniej i pewniej niż przez allegro, a czas oczekiwania taki sam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam się zastanawiam skąd zamówić :) 

Jeśli chodzi o aktualne promocje na wersję Xiaomi Redmi Pro to jest do wyrwania złoty kolor za 169.99 +  ewentualny vat.

http://www.banggood.com/Xiaomi-Redmi-Pro-5_5-inch-Dual-Camera-3GB-RAM-64GB-MTK-Helio-X25-Deca-core-4G-Smartphone-p-1072780.html?rmmds=cart

Kupon promocyjny :redmiproxmas

U Goldiego tylko dziś jtelefon jest za 175 usd + koszta wysyłki

https://pl.aliexpress.com/store/product/Original-Xiaomi-Redmi-Pro-Prime-64GB-ROM-Mobile-Phone-MTK-Helio-X25-Deca-Core-5-5/311331_32729053069.html?detailNewVersion=&categoryId=5090301&spm=2114.12010608.0.0.weFd9h

 

Edytowane przez mik3nedu
Nie wklejony link
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, tpawel napisał:

Czyli masz 170vs185$.
Płacisz 15$ po to ,żeby mieć telefon szybciej i nie ryzykujesz 40$ VAT.

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka
 

Tak tylko banggood jest sklepem godnym zaufania i mozna liczyc na gwarancje.

W przypadku goldwaya i ali nie jest to juz takie pewne. Kilka osob opisywalo jak to goldi ich olal kompletnie.

Cos za cos - nie zawsze taniej znaczy lepiej. 

Edytowane przez PurpleHaze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobne myśli co do zaufania do sklepów. Tak samo ewentualna wysyłka gwarancyjna do Godiego - pokrywanie kosztów w obie strony. W banggood - w jedną stronę pokrywa PayPal a w drugą Banggood. Jednak pod wpływem magicznej promocji zamówiłem telefon w Godwayu, przekonał mnie czas wysyłki i to że dodają od razu podstawową ochronę na telefon i przejściówke na polskie gniazdko do ładowarki. Oby nie było problemów z telefonem i z współpracą z Godwayem lub ew. z przedstawicielem ;)

P.s. zamówiłem przedwczoraj, a paczka z telefonem dziś została nadana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość fanxiaomi

Witam,

czy ktoś zna możliwość / sposób, by móc jednocześnie skorzystać z kuponu Aliexpress (przeznaczonego do wykorzystania w komórce) i cashback'u np. z planet plusa na 6%?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...