Skocz do zawartości

Nie działa ładowanie


kamson

Rekomendowane odpowiedzi

witam , wczoraj coś sie stało z moim redmi 3s , po podłączeniu ładowarki telefon sie nie ładuje . Wyskakuje na chwile ze podłączono ładowarkę ale nie ładuje , próbowałem z inną ładowarką lecz z nią wogóle nic nie łapie , padło micro usb ? czy moze coś z softem ? tego samego dnia ładowałem ładowarką od lg i wszystko było w porządku , 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minutes ago, Zexon72 said:

Jeśli okaże się że to port ładowania to daj znać - w czwartek będę mieć porty do Redmi 3s - jest inny niż do Redmi 3 i 3Pro że względu na szybkie ładowanie QC2.0 (9V 1.5A)

Zajmujesz się naprawą telefonów ? U mnie w mieście pewnie nikt nie podejmie sie naprawy Xiaomi ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witajcie,

Od około 2 tygodni mam problem z ładowaniem telefonu. Problem zaczął na początku pojawiać się podczas ładowania telefonu ładowarką w domu, później w samochodzie. Sprawdziłem gniazdo USB i było tam dużo "materiału" ze spodni który wyciągnąłem igłą do szycia, problem ustał na jakiś tydzień. Teraz telefon dosłownie zwariował, podłączam go do ładowania nie pokazuje że się ładuje a stan baterii rośnie choć nie zawsze, czasem nie chce się wcale ładować więc muszę go wyłączyć i włączyć wtedy jak pierwszy raz podłączę do ładowarki ładuje w miarę normalnie ale bardzo, bardzo wolno. Dodam, że zmiana ładowarki nie pomogła, zmiana kabla również. Jeden kabel który miałem od ładowarki Quick Charge robi się aż gorący jak podłączam do telefonu. Tak gorący, że dotykając go można się oparzyć. Wiecie może co się stało? Przypuszczam, że gniazdo działa skoro po restarcie telefonu wszystko jest w normie póki go pierwszy raz podłączam i się ładuje później próba druga jest taka, że telefon się ładuje ale nie sygnalizuje na ekranie stanu ładowania tylko rosną procenty a kolejne próby podłączania nie skutkują niczym.

Wersja MIUI Global 8.5 | 8.5.4.0 (MALMIED)

Android 6.0.1 MMB29M

Pozdrawiam i liczę na Waszą pomoc.

 

#edit 

Ostatnia próba naładowania telefonu skończyła się tym, że podłączyłem telefon do ładowania ładowarka zapiszczała i telefon się wyłączył i się nie włączy zapewne. Ktoś wie co mogło się stać?

#edit 2

Telefon podłączyłem do laptopa i jest charakterystyczny dźwięk podłączania urządzenia jednak na ekranie telefonu nic się nie dzieje ponadto komputer nie widzi urządzenia jako telefon tylko Unknown device 

Proszę powiedzcie wprost jest szansa by wrócił do żywych czy muszę szukać inny telefon?

Edytowane przez BiggySee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam, posiadam swoje Redmi 3S 32GB od września 2016r. O baterię dbam od początku i póki co trzyma ładnie i nie zawodzi. Problem pojawił się około 2 tyg. temu, przy ładowaniu telefonu ładowarką oryginalną od niskiego poziomu baterii, na różnych poziomach naładowania (raz 19%, raz 51%) telefon przestaje się ładować. Żadnego komunikatu, wtedy muszę wyciągnąć ładowarkę i włożyć z powrotem i ładuje się dalej. Ktoś ma podobny problem?

EDIT: teraz na ładowaniu przerwało już dwa razy na 19%, 31% :/

Edytowane przez fakebr0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie, miałem podobny przypadek z zestawem głośnomówiącym, podejrzewałem baterię, elektronikę... :oops: Przy okazji możesz sprawdzić co pokazuje Ampere. Dalej ew. czyszczenie/reinstal systemu, na końcu grzebanie w hardware telefonu (gniazdo, bateria).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, friski napisał:

Niekoniecznie, miałem podobny przypadek z zestawem głośnomówiącym, podejrzewałem baterię, elektronikę... :oops: Przy okazji możesz sprawdzić co pokazuje Ampere. Dalej ew. czyszczenie/reinstal systemu, na końcu grzebanie w hardware telefonu (gniazdo, bateria).

No nic to zacznę sprawdzać wszycho dzięki odezwę się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...