Skocz do zawartości

Jakość aparatu


galakty

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, wiem, że mało tu użytkowników Mi4S, ale może ktoś wspomoże :> 

Jak jest z jakością zdjęć/filmów nagrywanych przy pomocy tego telefonu? Obecnie mam RN2 i chciałbym poczuć różnicę na plus.. Chciałem kupić Mi5 ze względu na super foty i OIS, ale co się okazuje to w tej chwili OIS nie działa, nie wiadomo czy to naprawią w przyszłości a po co mam przepłacać... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj masz przykładowe zdjęcia: https://drive.google.com/drive/folders/0B2w0Zgkl3MiSSmhDQXdHcUp4Rnc?usp=drive_web

A tu przykładowe filmiki:

Czy są ładne, to kwestia subiektywna.

Jak chcesz, to zrobię Ci więcej.

Na pewno na automacie nie wychodzą najlepiej, trzeba korygować ustawieniem manualnym.

Oprogramowanie też mogłoby być lepsze.

 

Jak chcesz telefon z dobrym aparatem i to jest dla Ciebie priorytet, to raczej nie Mi4s. LG G4, LG v10 (jak nie boisz się bricka), może Huawei P8/9, Samsung S6 i wyżej. Ogólnie z jasnym obiektywem (f/1.8 i niżej). Obiektyw w Mi4s jest zbyt ciemny (f/2.0). Wieczorne zdjęcia są słabe.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, don_kamillo napisał:

Tutaj masz przykładowe zdjęcia: https://drive.google.com/drive/folders/0B2w0Zgkl3MiSSmhDQXdHcUp4Rnc?usp=drive_web

A tu przykładowe filmiki:

Czy są ładne, to kwestia subiektywna.

Jak chcesz, to zrobię Ci więcej.

Na pewno na automacie nie wychodzą najlepiej, trzeba korygować ustawieniem manualnym.

Oprogramowanie też mogłoby być lepsze.

 

Jak chcesz telefon z dobrym aparatem i to jest dla Ciebie priorytet, to raczej nie Mi4s. LG G4, LG v10 (jak nie boisz się bricka), może Huawei P8/9, Samsung S6 i wyżej. Ogólnie z jasnym obiektywem (f/1.8 i niżej). Obiektyw w Mi4s jest zbyt ciemny (f/2.0). Wieczorne zdjęcia są słabe.

 

Wieczorne zdjęcia to chyba Cool1 robi znacznie lepsze :) 

To znaczy mam trzy priorytety.. Od 5" do 5.5", czytnik palców i dobry aparat (znacznie lepszy od obecnego RN2). Górną kwotą jest najtańszy Mi5, czyli jakieś 1100zł, więcej nie chcę wydać. W tej chwili rozpatruję Mi4S, Mi5 oraz Cool1 właśnie (dosyć dobre foty nocą robi).G4 / V10 nie kupię za tą cenę, a Huawei nie wiem jak spoza Polski jest ;) No chyba że dobry model w tej cenie u nas dostanę (a raczej nie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...