Jump to content

Xiaomi Redmi 3 S problem z Garmin Connect

Recommended Posts

Witam może ktoś mi pomoże w następującej kwestii,

Ozywam Redmi 3 S w ciągłej synchronizacji z zegarkiem Fenix 3 poprzez aplikacje Garmin Connect.

Zauważyłem, że zegarek cały czas jest połączony z aplikacją poprzez bluetooth, lecz aplikacja po pewnym nieokreslonym czasie raz 1 godzin raz 40 min raz 70 min traci uprawnienia.

wchodząc w ustawienia aplikacji zrzut 1.pmg mamy wszystkie odznaczone powiadomienia. Wtedy wyskakuje mi 2.png wchodzę w ustawienia dostępu i tam widze to co na zrzucie 3,png Niby wszsytko ok lecztelefon nie przesyła informacji na zegarek. w tym celu muszę ponownie wyłączyć i włączyć Smart Notyfication i wtedy w zrzucie nr 4.png mam wszystko zaznaczone. To jest stan dwojakiego dążę żeby był cały czas a nie wyłączał się po pewnym okresie. proszę o jakieś sugestie.

1.png

4.png

3.png

2.png

• 2 weeks later...

Dziś przywiozłem Redmi 3s do domu (na rece Vivoactive HR).

Przez pierwsze godziny wszystko działało - powadomnienia, itd...

Teraz mam dokladnie ten sam problem. W smart notifications - wszystko jest nie aktywna. Wlaczam, wychodze zmenu, wracam i dalej odznaczone :-( WTF!

Dodatkowo (na Xperii Z5 dziala bez problemu) nie ma wsparcie dla Widgetu w zegarku - Music Player.

Ustawiam w aplkacj, ze to spotify ale kontroli w zegarku sie nie pojawiaja - wisi ekran "Waiting for data" choc reszta jest OK.

Odinstalowalem i ponownie zainstalowalem GC ale nic sie nie zmienia. Powiadomnien nie da sie wlaczyc.

A dziala Ci "Music Controls"? To fajne jak sie np. biega, zeby utwor zmienic - ale tu tez nie dziala.

Po to (miedzy innymi) kupilem ten telefon, zeby nie miec klopotow jak z Lumia 640 - bez dzialajacych powiadomnien jest mi niepotrzebny :-(

Piszesz, ze po godzinie... tzn. co? Jak tel wylacze to potem znow przez godzien bedzie to dzialac? Bo na razie ponowienie wlczyc mi sie nie udalo...

U mnie to nie działa - jak tylko je wlacze, to wystarczy ze wroce do glownego menu czy wogole do ekranu HOME. Jak tylko znow wlacze GC to od razu przeskakuja na nieaktywne. :-(

A teraz, zeby bylo smieszniej... GC pokazuje kontrolki powiadomnien jako nie aktywne... a powiadomnienia przechodza.

Cekawe jak jest z Mi 5 - bo nie wiem czy nie dolozyc kasy i nie zamienic...

A jaką masz wersje MIUI - global czy EU?

Podobno na EU moze byc lepiej.

Ale nie chce mi sie tego sprawdzac. Oddam go dzis do sklepu i zamowie LG X Power.

BTW: wczoraj w czasie sprawdzania czemu to nie dziala zrobilem tak:

- wyczyscilem dane i cache GC w aplikacjach

- uruchomilem GC na nowo

- aplikacjaponownie pyta o zezwolenia na dostep do systemu

- po tej operacji Smart Notifications od razu zaczely dzialac

- urcuhomilem na chwile "Battery saver" i wylaczylem

- Smart Notifications przestaly dzialac

- na gornej belce pojawily sie migajace proscy z GC (ZNOW!!!) o pozwolenie na dostep do ssystemu... ale to takie doswolnie migniecia przez kilka chwile, wiec nie da sie wlaczyc... i do czasu ponownego wyczyszczenia danych Smart Not. nie dzialaja.

Zate mysle, ze BUG siedzi gdzies w samysm MIUI 8 i tym jak zarzadza/sprawda baterie (wyglada to wszystko inaczej niz np. w Andlu 6.0.1 na Xperii Z5) i chyba stad takie problemy.

Poza tym tak jak pisalem - kontrolka/Widget "Music Controls" (na Z5 steroalem nia Spotify) wogole nie chce dzialac :-( 

• 3 months later...
  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...