Jump to content

MI5 vs deszcz - porażka


OZy

Recommended Posts

MI5 64 mb zakupiony w ibuygou gdzieś w lipcu tego roku

Dwie  rozmowy  i  trochę  nawigowania w mieście na piechotę podczas deszczu. W domu zauważyłem że ekran stracił rozdzielczość ,wyłączyłem  fona od razu  , po  24 godzinach schnięcia  okazało się że nie działa dotyk a na ekranie oprócz utraty rozdzielczości pojawiły się skaczące paski.

Wytrzymałość   Xaomi a warunki pogodowe to chyba jakiś  kawał. Moja stara   Xperia M    działa do dziś mimo    wielokrotnego używania w gorszych warunkach i  przy znacznie  dłuższej ekspozycji na deszcz.

  Czy jest sens próbować   wysłać   telefon do naprawy gwarancyjnej czy   raczej samemu szukać serwisu, jeśli samemu to mozecie polecic jakis dobry serwis ?

Link to comment
Share on other sites

Tak czy tak wewnętrzne paski reagujące na wilgoć będą zabarwione więc od razu odrzucą gwarancję. Można próbować ale szanse marne.

Swoją drogą to apropo tych pasków - zastanawiam się czy też reagują jak na zalanie gdy telefon przyniesiemy z ujemnej temperatury do ciepłego pomieszczenia. Wtedy wiadomo że robi się cały wilgotny więc wewnątrz pewnie też. I co- paski zareagują i można powiedzieć że po gwarancji?

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Link to comment
Share on other sites

  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...