Skocz do zawartości

Pytania odnośnie MIUIPolska dla MI5


sr1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy w MIUIPolska macie wgrane następujące poprawki względem Globala Stable 8.1.2.0 (i zapewne nowszych devów też).

1. Bug związany z wolnym pobieraniem plików z Google Play (którego naprawia się poprzez wrzucenie DownloadProvider.apk z starszej wersji)

2. Opcję kalibracji OIS (część osób chyba nawet nie ma świadomości, że ich OIS nie działa tak jak powinien, u mnie działają wszystkie kierunki oprócz lewego, u niektórych działa tylko 2-axis itp) - tą kalibrację również można wgrać do Globala wgrywając stary plik z MIUI 7, lecz po restarcie telefonu podobno trzeba kalibrację robić na nowo.

Ktoś wie czy chińczyki kiedykolwiek to naprawią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Acid?

Na prawdę żadna osoba która ma MI5 i korzysta z MIUIPolska nigdy nie zainteresowała się swoim wadliwym OISem lub prędkością pobierania większych plików z Google Play? Nikt z was nie może wejść w kalibrację i sprawdzić czy posiadacie kalibrację kamery (OIS) która ponoć była dostępna na MIUI 7? Nikt z was nie ściąga nic z internetu? Myślę, że obie rzeczy są MAJOR BUGami, szczególnie źle skalibrowany OIS i brak opcji kalibracji w MIUI 8 Global Stable i uważam, że takimi opcjami (pobieranie łatwo naprawić, kalibracje OIS łatwo wgrać ale po restarcie telefonu trzeba uruchamiać ją na nowo), a szczególnie jakby MIUIPolska miało (może ma?) opcję kalibracji, która się hmm zapisuje i nie trzeba jej powtarzać co reboot, zachęcilibyście do instalacji MIUIPolska grono osób które kupiło telefon ze względu na jego (flagowe, premium?) funkcje, a nie wygląd... 

 

PS. Tak, mógłbym zainstalować sam i się przekonać, ale po coś są działy do prowadzenia dyskusji i lepiej spytać niż odsyłać telefon na serwis bo nie daj boże coś popsuje przy instalacji MIUIPolska lub przy ewentualnym powrocie na Globala.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...