Skocz do zawartości

RN3P Kate 2/16 jak działa?


Crims

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chce kupić Kaśke w wersji 2/1 6 i zastanawia mnie czy w zwiazku z mniejsza iloscia ramu użytkownicy tej wersji cierpia na jakies bòle? Ile wolnego ramu pozostaje? Czy telefon przez to nie muli, nie ubija aplikacji i generalnie jak wam dziala? Może ktos ma porownanie z własnego doswiadczenia obu wersji? Wg filmików na yt roznica w działaniu jest znikoma - prawda to? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Crims napisał:

Witam, chce kupić Kaśke w wersji 2/1 6 i zastanawia mnie czy w zwiazku z mniejsza iloscia ramu użytkownicy tej wersji cierpia na jakies bòle? Ile wolnego ramu pozostaje? Czy telefon przez to nie muli, nie ubija aplikacji i generalnie jak wam dziala? Może ktos ma porownanie z własnego doswiadczenia obu wersji? Wg filmików na yt roznica w działaniu jest znikoma - prawda to? 

Generalnie działa wszysztko idealnie nie ścina sie.Dziala szybko nic mi nie ubja chyba że ja w bateri zaznaczę.Gry próbowałem nova 3 free,asphalt xtreme to działały dobrze.kilka aplikacji naraz włączonych chrome,open fm,fb lite i nie ścina

Ale jak na dłuższy okres zakup to lepiej 3gb ram wziąć bo aplikacje coraz więcej pożerać RAM będą i system.

Jak do gier to zawsze lepiej mieć więcej ram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Crims napisał:

Po doliczeniu vatu cena nie jest już taka cudowna a brak jakiejkolwiek gwarancji trochę boli.

przy założeniu braku vat + od dzisiaj zł jest oficjalnie wymieniany na juany przez chińskie banki (co może spowodować że płatności będą w zł bez przelicznania na $)cena takiego RN3 PRO 3/32 z promocją była miesiąc temu po 600 zł

W porównaniu z oficjalnym sklepem gdzie jest 1399 zł ?

Więc brak gwarancji nie boli bo można kupić 2 w cenie jednego i drugi masz gdy się 1 zepsuje i bedziesz musiał wysłac do Chin.

Czekam tez na potwierdzenie czy gearbest gdzie zamawiałem jest w stanie sprowadzić za 40 $ ekrany do Kate. 

Podsumowując każdy robi jak uważa, podejmując ryzyko lub nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupiłem w Polsce i nigdy więcej wolę z Chin. Tak czy siak czeba oprogramowaniu grzebać bo błędy są przynajmniej umnie. Cena w Chinach kusi.Cześci zamienne i tak jakoś się zdobędzie.

W Polsce trzeba umieć postępować ze sprzedawcami. Pracowałem 5 lat w dużej sieci i wiem jak zgłaszać reklamację i jakie mam prawa. Tak np. dostałem kasę za mój poprzedni tel. po prawie 2 latach i do nowego xiaomi w Polsce dorzuciłem tylko 170zł.
Więc wolę mieć furtkę by móc zareklamować w Polsce tel. niż bać się o telefon czy mi się coś nie stanie i czekać na części z chin.

Tapnięte z RN3 PRO KATE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, gonzo_86 napisał:


W Polsce trzeba umieć postępować ze sprzedawcami. Pracowałem 5 lat w dużej sieci i wiem jak zgłaszać reklamację i jakie mam prawa. Tak np. dostałem kasę za mój poprzedni tel. po prawie 2 latach i do nowego xiaomi w Polsce dorzuciłem tylko 170zł.
Więc wolę mieć furtkę by móc zareklamować w Polsce tel. niż bać się o telefon czy mi się coś nie stanie i czekać na części z chin.

Tapnięte z RN3 PRO KATE
 

Wiem ja już korzystałem z reklamacji(wada fabryczna) mam druga kaśke ale i potrafię odróżnić wadę techniczną od systemowej.Gneralnie to serwis  jest idealny nie ma problemu z naprawą i infolinie działa

To dlatego kupiłem w Polsce żeby sprawdzić co to warta i się gwarancja nie martwić.Bo nabierało mnie na flagowca xiaomi ale mi przeszło.

Edytowane przez Snajper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak Snajper ale gdybyś w chinach kupowa

37 minut temu, gonzo_86 napisał:


W Polsce trzeba umieć postępować ze sprzedawcami. Pracowałem 5 lat w dużej sieci i wiem jak zgłaszać reklamację i jakie mam prawa. Tak np. dostałem kasę za mój poprzedni tel. po prawie 2 latach i do nowego xiaomi w Polsce dorzuciłem tylko 170zł.
Więc wolę mieć furtkę by móc zareklamować w Polsce tel. niż bać się o telefon czy mi się coś nie stanie i czekać na części z chin.

Tapnięte z RN3 PRO KATE
 

jak spadnie i rozbijesz ekran to gwarancja w Polsce nie pomoże ale fakt możliwe że częsci będą na miejscu i generalnie naprawa szybciej się odbędzie (w teorii :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Kyniolus73 napisał:

No tak Snajper ale gdybyś w chinach kupowa

jak spadnie i rozbijesz ekran to gwarancja w Polsce nie pomoże ale fakt możliwe że częsci będą na miejscu i generalnie naprawa szybciej się odbędzie (w teorii :))

To bym miał problem:-D 2 tygodnie do 1 miesiąc bym czekał

A z serwisem w Polsce można się spróbować dogadać ale tanio nie będzie.

Edytowane przez Snajper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jak spadnie i rozbijesz ekran to gwarancja w Polsce nie pomoże ale fakt możliwe że częsci będą na miejscu i generalnie naprawa szybciej się odbędzie (w teorii :))

Nie wiem jakoś sobie poradzę, ale powiem szczerze że jeszcze nigdy nie rozwaliłem ekranu w swoich telefonach i nie mam takiego zamiaru. Jestem z tych co dbają o swoją własność.

Tapnięte z RN3 PRO KATE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, gonzo_86 napisał:


Nie wiem jakoś sobie poradzę, ale powiem szczerze że jeszcze nigdy nie rozwaliłem ekranu w swoich telefonach i nie mam takiego zamiaru. Jestem z tych co dbają o swoją własność.

Tapnięte z RN3 PRO KATE
 

chyba że w domu masz 3 dzieci... <10 lat :). Ja tez nie rozwaliłem ale szajsungi co prawda z małymi ekranami <4 '' pare razy mi spadły na twardą podłogę. Teraz dbam do przesady :)

Reszta problemów sprzetowych hmm wg mnie mniejsze prawdopodobieństwo wystąpienia, ipada tez kupiłem w USA a uważam że obecnie jakość przynajmniej w telefonach chińskich marek jest na porównywalnym poziomie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe modele lepsze to nie iPhone żeby był w cenie przez dłuższy okres:-D

No tak, wydać 3 tysie a po roku odsprzedać za 2,5 - też mi coś, spadek ceny taki sam jak w przypadku Xiaomi


Pisane z RN3P SE

Po doliczeniu vatu cena nie jest już taka cudowna a brak jakiejkolwiek gwarancji trochę boli.

Na 9 fonów, które kupiłem w Chinach vat zapłaciłem raz i to mniejszy niż można było się spodziewać. Spośród tych telefonów JEDEN się zepsuł a konkretnie gniazdo ładowania, a po odesłaniu został wymieniony na nowy. Nie straszcie chińskimi telefonami - wystarczy kupować znane marki w pewnych sklepach.

Pisane z RN3P SE

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...