Skocz do zawartości

PC nie widzi folderów Mi5


Warson

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, po podłączeniu urządzenia przez USB, wykrywa telefon w trybie Fastboot, wykrywa telefon w windowsie, pokazuje go w "Mój Komputer" natomiast po wejściu wewnątrz w celu zgrania plików, zdjęć itp, niestety brak folderów... 


Czy ktoś wie dlaczego tak się dzieje i jak naprawić ten problem?

 

Edit:

Problem był w Sofcie, temat do usunięcia :P

Edytowane przez Warson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 9 miesięcy temu...

Przełączasz na przesył danych? Bo od pewnej aktualizacji z automatu daje ładowanie, co jest strasznie irytujące... 

U mnie wyłączenie debugowania pomogło. Ale niestety MIUI żyje własnym życiem, trudno coś poradzić... Może sterowniki, może coś w telefonie, nie wiem. Raz zadziała, a raz nie. 

Możesz jeszcze spróbować PTP jeśli jest, coś tam powinno się zgrać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja niestety posiadam podobny problem tylko że u mnie PC w ogóle nie wykrywa telefonu. W menedżerze urządzeń nic nie pokazuje a na telefonie wyskakuje tylko ładowanie :/ w telefonie mam stawione MTP lecz po podłączeniu nie wyskakuje mi ten pasek u góry z wyborem transmisji plików. Dodam jeszcze że kilka mc temu bylo wszystko ok aż zainstalowałem aktualizację :/ niestety nie wiem po której to się stało. Ktoś wie jak pomóc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tradycyjne metody były stosowane, typu inny port USB w PC, inny kabel, sprawdzenie czy port USB w telefonie nie jest zapchany jakimiś syfem? Jeszcze jakbyś miał możliwość sprawdzenia czy na innym PC dzieje się to samo, bo wątpię żeby od tak aktualizacja mogła przysporzyć takich problemów.

by Tapatalk and Nexus 5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...