Jump to content

PC nie widzi folderów Mi5

Warson
 Share

Recommended Posts

Witam, po podłączeniu urządzenia przez USB, wykrywa telefon w trybie Fastboot, wykrywa telefon w windowsie, pokazuje go w "Mój Komputer" natomiast po wejściu wewnątrz w celu zgrania plików, zdjęć itp, niestety brak folderów... 

Czy ktoś wie dlaczego tak się dzieje i jak naprawić ten problem?

Edit:

Problem był w Sofcie, temat do usunięcia :P

Edited by Warson

• 3 weeks later...

to nie do konca to samo, bo ja nawet nie widze folderu DCIM

dodam jeszcze ze jak probuje robic zdjecie otrzymuje info

zamontuj pamięć wewnętrzną usb przed użyciem

no i zdjecia zrobic nie idzie. na China Dev Rom szło

Edited by longersrc

• 9 months later...

Przełączasz na przesył danych? Bo od pewnej aktualizacji z automatu daje ładowanie, co jest strasznie irytujące... 

U mnie wyłączenie debugowania pomogło. Ale niestety MIUI żyje własnym życiem, trudno coś poradzić... Może sterowniki, może coś w telefonie, nie wiem. Raz zadziała, a raz nie. 

Możesz jeszcze spróbować PTP jeśli jest, coś tam powinno się zgrać...

• 1 month later...

Ja niestety posiadam podobny problem tylko że u mnie PC w ogóle nie wykrywa telefonu. W menedżerze urządzeń nic nie pokazuje a na telefonie wyskakuje tylko ładowanie :/ w telefonie mam stawione MTP lecz po podłączeniu nie wyskakuje mi ten pasek u góry z wyborem transmisji plików. Dodam jeszcze że kilka mc temu bylo wszystko ok aż zainstalowałem aktualizację :/ niestety nie wiem po której to się stało. Ktoś wie jak pomóc?

Tradycyjne metody były stosowane, typu inny port USB w PC, inny kabel, sprawdzenie czy port USB w telefonie nie jest zapchany jakimiś syfem? Jeszcze jakbyś miał możliwość sprawdzenia czy na innym PC dzieje się to samo, bo wątpię żeby od tak aktualizacja mogła przysporzyć takich problemów.

by Tapatalk and Nexus 5

Rozwiązane

Przyznam szczerze że tego się nie spodziewałem. Pierwszy raz mi się coś takiego trafiło a okazało się że port był troche zapchany o_O wystarczyła igła i wyczyszczone. Dziwne bo w żadnym telefonie do tej porty nie zapychał mi się port

• 2 months later...
  • Nezumi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...