Skocz do zawartości

Aktualizacja OTA V8.1.1.0 MHOMIDI


Perki

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Chyba jestem w gronie tych szczęśliwców którzy dostali wersje beta stable V8.1.1.0 MHOMIDI mam pytanie czy opłaca mi się aktualizowanie jej? Posiadam wersję Global. Czy lepiej poczekać aż wypuszczą wersję Global Stable, nie będę miał problemu z aktualizacją? Czy jak teraz zaktualizuje do bety "dzienna" to później będę miał tylko poprawki do ściągnięcia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja  zainstalowałem owy soft z pliku zip i jak narazie wszystko w porządku, lecz jedynym mankamentem jest to, że nie mogę odtwarzać przez odtwarzacz miui muzyki z karty sd. Ale na powerampie wszystko działa.  Na telefonie narzeczonej nie będę wgrywać sam i poczekam na officialny update przez ota żeby porównać i ewentualnie wgrać później aktualizację do siebie.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, MariuszB napisał:

Mi przestał działać czujnik odciski palca :c, myślałem, że aktualizacje globalne przez OTA są pozbawione takich problemów. Ktoś jeszcze ma ten problem?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 

Dodaj jeszcze raz odcisk palca w ustawieniach blokady ekranu bo może się usunąć po aktualizacji.  

Druga sprawa jest taka, że po ponownym uruchomieniu telefonu pierwszy raz trzeba odblokować za pomocą wzoru/pinu/hasła.  (przynajmniej u mnie) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.12.2016 o 17:14, Kamil Kupiec napisał:

Dodaj jeszcze raz odcisk palca w ustawieniach blokady ekranu bo może się usunąć po aktualizacji.  

Druga sprawa jest taka, że po ponownym uruchomieniu telefonu pierwszy raz trzeba odblokować za pomocą wzoru/pinu/hasła.  (przynajmniej u mnie) 

Dokładnie w nowej aktualizacji przez OTA pierwszy raz trzeba odblokować przez wzór, nie jest to błąd tylko tak jest to zrobione. Mialem podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Panowie, najczęściej macie w opisie aktualizacji (przed zatwierdzeniem) co dana aktualizacja wnosi. A jak sama nazwa mówi ma zaktualizować jakieś niedociągnięcia wykryte w trakcie używania poprzedniego oprogramowania, to że przy okazji aktualizacji wychodzą inne problemy które do tej pory nie miały miejsca - to już inna sprawa. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...