Skocz do zawartości

Skype.


szamanek

Rekomendowane odpowiedzi

Działają Wam wideokonferencje na Skype?

Ja nie widzę rozmówcy (czarny ekran cały lub jego awatarek).

Jak i również rozmówca mnie nie widzi..

Przed połączeniem widzę się na ekranie z kamery przedniej, lecz gdy się połączę rozmówca mnie nie widzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam,

 

Na dwóch różnych tel. z MIUI (NeoV oraz MI2S) mam taką sytuację, że Skype niby działa OK - z dwoma wyjątkami:

• do mnie dodzwonić się nie sposób (nie ma żadnego dzwonka czy powiadomienia)

• zawsze jestem widoczny jako online, nawet jeśli skorzystam z "WYLOGUJ" i/lub ubiję program ręcznie.

 

Czy to są jakieś znane problemy i mają rozwiązanie?

 

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na rr połączenie wideo jest ok, ale samo dodzwonienie do mnie na Skype już nie bardzo, bo nie ma żadnego dzwonka powiadomienia o połączeniu gdy zminimalizuje aplikacje. Bez minimalizowania jest ok (wtedy widzę i słyszę że ktoś dzwoni), ale wtedy nie sposób używać reszty funkcji telefonu. Dodam że gdy aplikacje powiększę to widzę w historii ze ktoś dzwonił lub pisał.

Wysłane z Xiaomi Red Rice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

a dodaliscie skypa do programow startowych? mi raz po miesiacu nieuzywania wyskoczylo okienko ze ktos dzwoni ;P takze dziala ale druga sprawa, niedawno 2 razy wyskoczylo ze aplikacja zada dostepu do aparatu (oczywiscie nieuzywana) tak wiec wyleciala z hukiem z mojego telefonu, amerykanskim szpiegom mowie stanowcze NIE

stalo sie to po aktualizacji ktora byla jakies moze 2 miechy temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dodaliscie skypa do programow startowych? mi raz po miesiacu nieuzywania wyskoczylo okienko ze ktos dzwoni ;P takze dziala ale druga sprawa, niedawno 2 razy wyskoczylo ze aplikacja zada dostepu do aparatu (oczywiscie nieuzywana) tak wiec wyleciala z hukiem z mojego telefonu, amerykanskim szpiegom mowie stanowcze NIE

stalo sie to po aktualizacji ktora byla jakies moze 2 miechy temu

 

Nie przesadzasz trochę, przecież to normalne, że Skype chce dostęp do kamerki, tak samo jak do mikrofonu, do tego przecież on służy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze miała dostęp tylko cię o tym nie informowała. Było tylko wspomniane w opisie programu. Teraz miui pyta przy każdej aplikacji. Tak że to nasz system można powiedzieć bardziej się troszczy a nie skype cię bardziej szpieguje.

Aparatowi też zabronisz dostępu do aparatu... :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzasz trochę, przecież to normalne, że Skype chce dostęp do kamerki, tak samo jak do mikrofonu, do tego przecież on służy.

 

po czesci Was rozumiem ;p ale ja pisze o aplikacji ktorej nie uruchamialem ze 2 miesiace (generalnie skypa nie uzywalem) a pisze o sytuacja kiedy raz przegladalem neta a raz ogladalem film... i ni z gruchy ni z pietruchy wywala ze skype zada dostepu do aparatu, i to jest wg. Was normalne? Dostep do lokalizacji oczywiscie tez mam wszystkim zabroniony takze o messengera sie nie martwcie, nie namierza mnie ;P zreszta gdzies kiedys czytalem ze uslugi googla wciagaja troche baterii przy wlaczonej lokalizacji takze profilaktycznie wole miec wylaczona

 

Zawsze miała dostęp tylko cię o tym nie informowała. Było tylko wspomniane w opisie programu. Teraz miui pyta przy każdej aplikacji. Tak że to nasz system można powiedzieć bardziej się troszczy a nie skype cię bardziej szpieguje.

Aparatowi też zabronisz dostępu do aparatu... :smile:

 

Miui pyta od zawsze z tym ze wydaje mi sie ze po kazdej aktualizacji on "zapomina" komu pozwolilem na aparat (kiedys pamietal) i co jakis czas pyta sie o pozwolenia w sprawie tych samych aplikacji

Edytowane przez Ari93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niee, mam wylaczona automatyczna aktualizacji bo mam pakiet tylko 400mb na miesiac ;)

pewnie nie macie skypa jako aplikacji zaufanej wiec mozecie wejsc w rejestr i zobaczyc kiedy i do czego chciala miec dostep, messenger np codziennie conajmniej raz zada dostepu do listy kontaktow... i po co mu to? ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choćby po to by sprawdzić czy ktoś z listy ma messengera, można wyłączyć. Jak tak Cię bolą prawa do kamery w skype to zainstaluj disable service i zablokuj ta usluge w skype i messengerze.

Wysłane z już nie mojego HM 1SW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby mam wszystko powylaczane ;p niee no bez przesady, jak on by probowal uzyskac prawa do kontaktow co minute to wtedy bym reagowal ale tak to raczej na baterie nie ma wplywu a ze skypa nie korzystam wiec jak pisalem wczesniej odinstalowalem ;p

 

ale wracajac do tematu, dodanie do autostartu powinno pomoc, ja mialem jeszcze problem z 2 innymi aplikacjami korzystajacymi z push i bez autostartu po prostu sie nie uruchamialy

mozliwe tez ze aplikacja omylkowo moze byc dodana w greenify

Edytowane przez Ari93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No toż oczywiście że push nie będzie śmigać dopóki apka nie zostanie odpalona, czy to ręcznie czy to autostartem.

Płatna wersja greenify ma opcję przepuszczania push zahibernowanych aplikacji.

Wysłane z już nie mojego HM 1SW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytalem ze uslugi googla wciagaja troche baterii przy wlaczonej lokalizacji takze profilaktycznie wole miec wylaczona

 

Oczywiście, że tak i to jest całkiem pokaźna różnica w zużyciu baterii. Poza tym „włączona lokalizacja” może oznaczać kilka różnych rzeczy - jest kilka poziomów zezwoleń związanych z lokalizacją, w sumie ok. 5-6 różnych przełączników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wyłącz i porównaj. Ja to sprawdziłem nie raz i to nie na jednym tel. - ciągnie całkiem sporo. Oczywiście wszystko zależy, więc jestem sobie w stanie wyobrazić taką konfigurację, w której różnica nie będzie powalająca. W każdym razie ja się nauczyłem mieć lokalizacje stale OFF, a włączam tylko w razie konkretnej potrzeby (np. korzystanie z mapy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że pytają, to niekoniecznie oznacza, że muszą ją dostać (choć nie wiem, jakie programy masz na myśli, więc teoretyzuję).

Poza tym 1 dzień to dla mnie by było słabo - mój Mi2S z większą baterią przyzwyczaił mnie do ładowania co 3-4 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...