Skocz do zawartości
  • 0

Xiaomi Redmi 4 Pro gdzie kupić?


CyanowySamsung

Pytanie

Witam.

Wiem, że są tematy związane z opiniami sklepów. Niestety nie mam czasu czytać wszystkiego ponieważ chce go kupić na święta bratu. Wskażcie mi dobrego i sprawdzonego sprzedawcę. Próbowałem na Accessories4You, ale nie ma z nimi kontaktu żadnego, tak jakby zwijali swoje manatki. Proszę o szybciutkie wskazanie sklepu.

 

P.S: Aha zapomniałbym: jeśli to zły dział to przenieście i podlinkujcie  gdzie on się znajduje. Dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
16 godzin temu, CyanowySamsung napisał:

W Polsce. Zalezy mi na czasie.

A masz w ogole jakis wybor co do zakupow w Polsce z wysylka Z POLSKI?

Bo z tego co widze na allegro, to sa sami posrednicy i wysylka z chin czyli dropshipping.

Sa jakies 2/3 oferty z PL ale cena jest horrendalna typu 800/900zl [sic!].

W oficjalnej ddystrybucji jeszcze troche czasu go nie bedzie.

Edytowane przez PurpleHaze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
17 godzin temu, CyanowySamsung napisał:

No dobrze ale ja chciałbym dać mu 24 grudnia pod chionkę więc taka kwota mi nie przeszkadza, a dwa tygodnie to zdecydowanie za dużo. Podajcie mi linki do tych ofert (oby to były orginalne teefony).

A widziales kiedys podrobke xiaomi? Ludzie skad wy macie ta jazde "oryginalne telefony"?

Na allegro sobie znajdziesz wpisujac redmi 4 32 w wyszukiwarke. Widzialem jakies 2/3 oferty po 800-900zl. Posortuj od najdrozszych i ci znajdzie. 

Radze czytac regulamin zakupow, skad wysylka i jaki czas oczekiwania zeby nie bylo problemow. Wszystko na allegro co ksztaltuje sie w okolicach 600zl to jest wysylka z chin. 

No i radze rowniez brac wersje czarna, bo pozostale kolorystyczne, oglednie mowiac, nie wygladaja od frontu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
23 minuty temu, CyanowySamsung napisał:

Kupiłem od xon+eu podobno dość szybko wysyła towar.

Przeciez to wysylka z szanghaju z mozliwoscia wpadniecia na vat. A jak OP pisze chcial zeby to byl prezent pod choinke czyli jakies 12dni zostalo... bedzie ciezko. No chyba zeby kupowac kurierem, ale dodatkowy vat w tym wypadku i obsluga czyni to kompletnie nieoplacalnym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...