Skocz do zawartości

Problem dźwięku podczas połączenia telefonicznego


Wojto

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

dzisiaj przysłali mi telefon, wszystko działa. Jedna uwaga..podczas połączenia włącza mi się z automatu videorozmowa.

Jest gdzieś funkcja wyłączenia? i żeby się nie włączał od razu głośnomówiący?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem info od sprzedawcy, że instalacja do MIUI Polska powinno pomóc. Nie pomogło.

Jakieś rady? Jak wyłączyć przy połączeniach przychodzących połączenie video + głośnomówiący. Musze wyłączać głośnomówiący reką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nowego niusa. Okazuje się, że wideorozmowy włączają się tylko na sieci Play tylko w przychodzących.
Jakieś rady? Pan na infolinii playa dał radę aby zrobić przywrócenie ustawień fabrycznych.

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Wojto napisał:

Mam nowego niusa. Okazuje się, że wideorozmowy włączają się tylko na sieci Play tylko w przychodzących.
Jakieś rady? Pan na infolinii playa dał radę aby zrobić przywrócenie ustawień fabrycznych.

Robiłeś full Wipe?, zobacz też w ustawieniach internetowych Play, i sprawdź czy te video rozmowy włączą się gdy wyłączysz  dane oraz wifi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłeś full Wipe?, zobacz też w ustawieniach internetowych Play, i sprawdź czy te video rozmowy włączą się gdy wyłączysz  dane oraz wifi.

Zrobiłem wszystko prócz fullwipe.
Czekam na najnowszą aktualizację i jak ona nie pomoże to robię fullwipe reset.:) To się zaczyna robić jak dobry triller...Trzyma w napięciu hehe.

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zrobiłem wszystko prócz fullwipe.
Czekam na najnowszą aktualizację i jak ona nie pomoże to robię fullwipe reset. To się zaczyna robić jak dobry triller...Trzyma w napięciu hehe.

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka


Słuchajcie to są jakieś jaja.
Jakiś koleś zasugerował mi na fejsie, żeby zamienić karty w slotach... Działa petarda to co chciałem. Ale jest znowu problem. Tym razem mogę dzwonić z każdej karty ale za to na jedną z tych kart nie można się dodzwonić. Mało tego, po zamianie kart na stare miejsca problemu nie ma. Ma ktoś rozwiązanie?

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zdecydowałem się  i zerwałem plomby gwarancyjne. Jak ruszyłem śrubką co dociska płytę główną do blaszek głośnika to dzwięk wrócił na chwilę. Wyciągnełem płytę główną i podmieniłem głośnik na nowy. Wszystko działa W nowym głósniku blaszki połączeniowe są jakby bardziej takie wyoblone miejscowo, w tym starym bardziej płaskie. PS. Mój fon to Redmi note 3 pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...