Skocz do zawartości

Launcher MIUI-podobny z obsługą gestów


magyarek

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli już było, to sorry, ale szukałam w tematach o launcherach i nie znalazłam.

Znudził mi się chwilowo mój SS i szukam czegoś MIUI-podobnego, może być nawet bez szuflady aplikacji (taki iOS), tylko żeby obsługiwało gesty... W zasadzie chodzi mi tylko o jeden gest, podwójne tapnięcie w dowolne miejsce na ekranie wygasza i blokuje ekran, żyć bez tego nie potrafię :P  Wiem, że Nova można do MIUI upodobnić, ale może istnieje coś bardziej oficjalnego/podobnego? (nie chce mi się kombinować z wyciąganiem wszystkich aplikacji z drawera na ekran... ;)  )

Edytowane przez magyarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, magyarek napisał:

Jeśli już było, to sorry, ale szukałam w tematach o launcherach i nie znalazłam.

Znudził mi się chwilowo mój SS i szukam czegoś MIUI-podobnego, może być nawet bez szuflady aplikacji (taki iOS), tylko żeby obsługiwało gesty... W zasadzie chodzi mi tylko o jeden gest, podwójne tapnięcie w dowolne miejsce na ekranie wygasza i blokuje ekran, żyć bez tego nie potrafię :P  Wiem, że Nova można do MIUI upodobnić, ale może istnieje coś bardziej oficjalnego/podobnego? (nie chce mi się kombinować z wyciąganiem wszystkich aplikacji z drawera na ekran... ;)  )

Popraw tytuł, bo wątek poleci do kosza. Jesteśmy w Polsce i w tym języku się porozumiewamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Blom napisał:

ZenUI nie ma szuflady i ma podwójne tapnięcie.

No tak, tylko u mnie nie odpalił. Najpierw wywaliło, że "aplikacja została zatrzymana", a potem międlił bez końca "przygotowywanie ekranu"... :(

 

1 godzinę temu, mrosi napisał:

Jesteśmy w Polsce i w tym języku się porozumiewamy.

Sorry, odruch. Siedziałam w sklepie Play i czytałam anglojęzyczne opisy... i tak mi automatycznie wyszło. Oczywiście, masz absolutną rację :) 

 

Edit: No proszę. ZenUI chyba usłyszał, że o nim mówimy, bo spróbowałam go zainstalować trzeci raz i tym razem ruszył. Tylko - gdzie mu się to tapnięcie ustawia...?

Edytowane przez magyarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok, to chyba znalazłam: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.i.miui.launcher

Bardzo MIUI=owy w stylu (jak sama nazwa wskazuje), ale ma: nieskończone przewijanie ekranów, zmianę rozmiaru widżetów, edycję ikon, zmianę rozmiaru siatki i - co najważniejsze - obsługę gestów. Wprawdzie do pełni szczęścia potrzebuje wersji PRO, ale to kosztuje tylko instalację 3 durnowatych aplikacji ze sklepu i voila, wersja PRO odblokowana :D . Znalazłam to dziś i tak się bawię :)

(ZenUI mi się bardziej podobał, ale po pierwsze wciąż go jednak wywalało, a po drugie nie ogarnęłam tego podwójnego kliku...)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...