Skocz do zawartości

CyanogenMod 14.1 dla Redmi 3 / Pro (ido)


BartM

Rekomendowane odpowiedzi

Dodam tylko że w opcjach programistycznych można zazaczyć: "Zawansowany restart" co pozwoli w latwy sposób wejsc np. w recovery
a067b35a5bcfccea3343c74bc10fdfbf.jpg

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
 

Edytowane przez BartM
Popeawiona skladnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką odpowiedź, jak z czasem na baterii wygląda ten soft w miarę okej czy tak średnio?

Tu jest ciut gorzej jak na miui polska. Bateria wytrzymuje mi troszke ponad 2 dni mojego użytkowania choc nie jest to zly wynik. Jak sie wlaczy tryb oszczedzania bateri to bedzie to porownywalne do miui choc telefon jest wyraznie wolniejszy wtedy ale jak to mówia coś za coś...

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.12.2016 o 23:16, cukru napisał:
Podobno przy włączonym ambient display występuje drain baterii.


Dzięki. 

Faktycznie to byl problem. Bateria trzyma teraz jak na miui. 

Edytowane przez BartM
.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zdecydowałem się na CM14.1 mam od 3dni jestem prod wrażeniem szybkości, z baterią mogło być lepiej mam około  4h włączonego ekranu, może to przez MiBand2. Zmieniałeś coś w opciach (autostart, uruchamianie w tle) czy tylko wyłączony  ambient display że trzyma Ci jak na miui? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie mam wylaczone wszystko z autostartu oprocz swoich aplikacji typu whatsapp itp. Ambilight display mam wylaczony i jest dzieki temu lepiej choc do miui wciaz troche brakuje. Co jak co ale to ciagle wygania nightly wiec moze i bateria sie poprawi z czasem...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Po dniu z lineageos mogę stwierdzić że wszystko działa płynnie jak w ostatnich wersjach cm14.1. Nie działa google caamera(działała z gapps ale po aktualizacji w sklepie przestała) Porównując z Resurrection remix bluetooth działa lepiej (smartlock nie zrywa połączenia z mibandem) jednak bateria lepsza w RR. Chociaż nie zmieniałem taktowania cpu na 200MHz jak niektórzy użytkownicy xda co powinno wydłużyć czas pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...