Skocz do zawartości

Sprzedawca oszustem?, czy ja nie ogarniam.


druidon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem początkujący w temacie smartfonów xiaomi, romów itd, ale na poczatek poczytałem sobie troszkę i zamówiłem telefon RN3pro wraz z opcją  - odblokowanie bootloadera - instalacja recovery TWRP na stałe  - instalacja aktualnego oprogramowania Xiaomi.eu/MIUIPolska. Telefon przyszedł wczoraj, troszkę pogrzebałem w nim i tak..   jest zainstalowana wersja miui global 8.0 stabilna 8.0.6.0. (LHOMIDG)  no i bootloader .. zainstalowałem sterowniki i Minimal ADB and fastboot który mi pokazał   Device unlocked false  co do recovery TWRP  sie nie wypowiem bo już była pierwsza w nocy a rano do pracy, ale tez pewnie lipa z tego. I teraz mam pytanie jak w temacie do doswiadczonych uzytkowników czy sprzedawca mnie oszukał i nic nie zrobił z telefonem ? (usługa serwisowa kosztowała 50 zł) czy tez bootloader sie zablokował jak to nieraz czytalem w postach, że nieraz się zablokował i odblokowywali drugi raz. I gdzie znaleść recovery TWRP bo klawiszami dzwiek + i power wyskakuje okienko z telefonikiem i kabelkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za szybką odpowiedz, zaraz  do  nich napisze, szkoda tylko , że ten sprzedawca sie tutaj reklamuje jaki on jest rzetelny itd. między innymi dlatego od nich wziąłem, gdyz miał dobre opinie i myślałem, że to poczciwa firma i wszystko będzie jak się należy eh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam dość podobną sytuację. Wysłałem do nich telefon bo padł podczas aktualizacji oprogramowania (redmi note 3 pro  3/32). Chciałem o zainstalowanie najnowszego Miui polska. Zadzwonił ktoś do mnie z firmy informując, że telefon jest gotowy oraz z informacją o koszcie naprawy. Powiedziałem, że zrobiłem przelew na ich konto i na drugi dzień miałem juz telefon. Niestety zainstalowali mi globala nie Miui polska twierdząc, że miui polska ma problemy ze stabilnością. Nie polecam Technosa!

Edytowane przez tim1111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jest tak jak napisałeś, wgrywają globala twierdząc, cyt.  "nie instalujemy na ten moment Xiaomi.eu ze wzgledu na pewne problemy z dzialaniem", a co do mojej sprawy z dodatkową usługą serwisową to napisali mi, że mogą oddać tylko 25 zł i już. Przypomnę  zapłaciłem 50 zł za  wgranie miui polska, odblokowanie bootloadera i instalację recovery TWRP i nic nie zrobili. Reasumując również nie polecam tego sklepu, ja na pewno będę omijał ich szerokim łukiem  i nikomu ich nie polecę .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...