Jump to content

Mp3 błędnie odtwarzane w MIUI 7.3 xiaomi RMNOTE3PRO 32gb 3Ram Snap

mselwant

Recommended Posts

Czy macie też problem z odtwarzaniem niektórych plików. Np ściągniętych z internetu? Z tej strony komputer odtworzy ale moje Xiaomi nie daje rady i słychać tylko piski.

http://www.misjaget.org/ListaNagran.aspx?category=52

(ostrzegam wykłady religijne z lektorem po polsku zapewne zgrane z youtube) posciagalem parę na komórkę i jest duży problem...

Chodzi mi o pytanie czy na waszych xiaomi RM Note 3 /prime odtwarza te pliki? Czy też macie tylko ciche piski zamiast głosu lektora.

Mam zwłaszcza pytanie do was misiaczki którzy macie Romy czyste i bez śmieci od sprzedawców i o wasze opinie.

Ja niestety zabrudzone.. od Geekbuing źle te pliki odtwarza.

POZDRAWIAM. M.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

O dzięki za pochylenie się nad tematem dla nauki... Zastanawiałem się czy to 1.wina kodeków w mp3 (np. słabym narzędziem zgrane) lub 2.błędów odtwarzacza muzyka MIUI czy też 3. systemu MIUI (więc potwierdzone na czystym MIUI nie odtwarza). Może jeszcze ktoś miał takowy problem.

• 7 months later...

Czy macie też problem z odtwarzaniem niektórych plików. Np ściągniętych z internetu? Z tej strony komputer odtworzy ale moje Xiaomi nie daje rady i słychać tylko piski.
http://www.misjaget.org/ListaNagran.aspx?category=52
(ostrzegam wykłady religijne z lektorem po polsku zapewne zgrane z youtube) posciagalem parę na komórkę i jest duży problem...
Chodzi mi o pytanie czy na waszych xiaomi RM Note 3 /prime odtwarza te pliki? Czy też macie tylko ciche piski zamiast głosu lektora.
Mam zwłaszcza pytanie do was misiaczki którzy macie Romy czyste i bez śmieci od sprzedawców i o wasze opinie.
Ja niestety zabrudzone.. od Geekbuing źle te pliki odtwarza.
POZDRAWIAM. M.

Odkryłem po miesiącach rozwiązanie... Wina kodeków którymi ktoś zgrywał a potem umieścił na youtubie. Na komputerze działa ok. Rozwiązanie wystarczy podczas utworu użyć słuchawek. I na słuchawkach działa nie ma pisków przy niektórych mp3/youtube. Dziękuję serdecznie za wsparcie!!!!
Mój X RMNOTE3PRO ma zablokowany bootloader i update nie działają zakup w geekbuing. Moze juz najwyzszy czas go Odblokować.
Zwycięskiego dnia!!

my Xiaomi pomagamy sobie ;)

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...