Skocz do zawartości

Niski transfer playstore, przeglądarka


Jacek.zet

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie stałem się posiadaczem RM note 3pro se, kate. Telefon za ok. 800 płn z Chin jest super. Jednym problemem jest bardzo niski transfer z Playstore i ściąganie plików z przeglądarek idzie max. 500 kB przez Wi-Fi. W speedtest jest ponad 100 MB. Czy ktoś ma pomysł co z tym robić. Ściąganie dużych plików idzie prawie jak przez modem telefoniczny :) wersja miui global stable 8.0.4.0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Kyniolus73 napisał:

daj link to może odważę się w moim go odpalić i sprawdzić

http://en.miui.com/forum.php?mod=viewthread&tid=404933&highlight=Slow%2Bdownload

Przynajmniej z tym nie muszą się bawić bo  prędkość pobierania jest ok u mnie:grin:

Edytowane przez Snajper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Jacek.zet napisał:

Ciekawe czy downgrade do miui 7.x coś może poprawić. Po wyjęciu z pudła miałem 7.x global stable i chyba wszystko było ok

wg mnie wszelkie rozwiazania tego typu sa bez sensu. Nie jest to błąd krytyczny a raczej upierdliwość z którą da się życ:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeżyć się da:-) ...pewnie

Sytuacja jest jednak zenujaca. Wygląda że to nie bug a celowe, pytanie po co, działanie firmy. Taki lejek, żeby nie wszystko było dobrze wprowadzony od pewnej wersji menadżera pobierania.Społeczność xiaomi wygląda nieco jak grupa strażaków, którzy bohatersko gaszą to co producent podpalić. Taka syzyfowa praca

 

 

Przeżyć się da:-) ...pewnie

Sytuacja jest jednak zenujaca. Wygląda że to nie bug a celowe, pytanie po co, działanie firmy. Taki lejek, żeby nie wszystko było dobrze wprowadzony od pewnej wersji menadżera pobierania.Społeczność xiaomi wygląda nieco jak grupa strażaków, którzy bohatersko gaszą to co producent podpalić. Taka syzyfowa praca

Trochę to przypomina sytuację gdy socjalizm bohatersko walczył z problemami, których kapitalizm nie znał:-D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...