jordan125

Czujnik zasłonięty - po wymianie ekranu

Recommended Posts

Po wymianie przez siebie ekranu mam problem z odblokowaniem telefonu. Gdy przyciskam przycisk odblokowania telefonu pokazuje mi komunikat "Czujnik zasłonięty!". Aby odblokować telefon muszę kliknąć Głośność + oraz wstecz. Jak mogę naprawić ten komunikat? 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 6.12.2016 o 15:29, jordan125 napisał:

.Aby odblokować telefon muszę kliknąć Głośność + oraz wstecz. Jak mogę naprawić ten komunikat? 

 

Wczoraj ustawiłem hasło na tel i po zablokowaniu nie mogłem przejść w ogóle przez ekran blokady. I teraz UWAGA ! Spowodowane było to motywem którego ekran blokady nie reagował w ogóle na przesuwanie palcem ( pewnie niekompatybilna rozdzielczość lub inne dziwy) więc radze przy bawieniu się z motywami ustawić w motywie własnym ekran blokady na jakiś pewny albo standardowy.

Gdyby nie kolega jordan125 i jego pomysł na skrót klawiszowy "głośność+" oraz przycisk "wstecz" to teraz bawiłbym się we wgrywanie romu na nowo tracąc wiele danych (nie robiłem dawno kopii). Serdecznie Ci zatem dziękuje ufff :)

I teraz jeszcze uwaga dla adminów : proszę was aby z uporem maniaka nie zamykać nawet tematów które wydają się zakończone bo później nie można w nagłym przypadku nic dopisać i pomóc innym. Naprawdę jest różnica między zaśmiecaniem forum a zdrową logiką gdzie temat ma 2 odpowiedzi a już jakiś "dżentelman" go zamyka co jest bez sensu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now