jordan125

Czujnik zasłonięty - po wymianie ekranu

Recommended Posts

Po wymianie przez siebie ekranu mam problem z odblokowaniem telefonu. Gdy przyciskam przycisk odblokowania telefonu pokazuje mi komunikat "Czujnik zasłonięty!". Aby odblokować telefon muszę kliknąć Głośność + oraz wstecz. Jak mogę naprawić ten komunikat? 

Dnia 6.12.2016 o 15:29, jordan125 napisał:

.Aby odblokować telefon muszę kliknąć Głośność + oraz wstecz. Jak mogę naprawić ten komunikat? 

Wczoraj ustawiłem hasło na tel i po zablokowaniu nie mogłem przejść w ogóle przez ekran blokady. I teraz UWAGA ! Spowodowane było to motywem którego ekran blokady nie reagował w ogóle na przesuwanie palcem ( pewnie niekompatybilna rozdzielczość lub inne dziwy) więc radze przy bawieniu się z motywami ustawić w motywie własnym ekran blokady na jakiś pewny albo standardowy.

Gdyby nie kolega jordan125 i jego pomysł na skrót klawiszowy "głośność+" oraz przycisk "wstecz" to teraz bawiłbym się we wgrywanie romu na nowo tracąc wiele danych (nie robiłem dawno kopii). Serdecznie Ci zatem dziękuje ufff :)

I teraz jeszcze uwaga dla adminów : proszę was aby z uporem maniaka nie zamykać nawet tematów które wydają się zakończone bo później nie można w nagłym przypadku nic dopisać i pomóc innym. Naprawdę jest różnica między zaśmiecaniem forum a zdrową logiką gdzie temat ma 2 odpowiedzi a już jakiś "dżentelman" go zamyka co jest bez sensu.